Oława : Mistrzostwa Mechaników

W minioną sobotę, 4 października, w Oławie odbyły się Pierwsze Dolnośląskie Mistrzostwa Mechaników, organizowane przez lokalnych partnerów sieci ProfiAuto: hurtownię motoryzacyjną Sapol oraz sklep motoryzacyjny Auto-Centrum.

Mechanicy zaproszeni zostali przez partnerów ProfiAuto do Karczmy u Michelle, w której poza samymi mistrzostwami, czekał na nich grill i mnóstwo dobrej zabawy. W konkurencjach, przygotowanych przez Dział Technicznego Wsparcia Warsztatów Samochodowych sieci ProfiAuto, udział wzięło dwanaście dwuosobowych drużyn, składających się z doświadczonych mechaników, którzy na co dzień współpracują z firmami Sapol i Auto-Centrum, oferującymi auto części renomowanych marek.

Poza konkurencjami wymagającymi wiedzy technicznej. mechanicy rywalizowali w konkurencjach, w których wykazać się trzeba było siłą fizyczną, szybkością i precyzją. Poszczególne konkursy miały na celu nie tylko wyłonienie zwycięzców Mistrzostw Mechaników, ale przede wszystkim służyły integracji między firmami. Spotkanie pod szyldem ProfiAuto to oznaka, że łączy ich nie tylko to, że wybierają najlepsze części samochodowe, ale wspólna pasja, zamiłowanie do motoryzacji i chęć rozwijania swoich umiejętności.

Wyniki Mistrzostw Mechaników z Oławy

  • I miejsce: Pan Grzegorz z serwisu samochodowego Mechanika Samochodowa Lojek, Pan Bartek z firmy Diagnostyka i Mechanika Samochodowa Andrzej Jakubowski
  • II miejsce: Pan Tomasz z Warsztatu Samochodowego TOMCAR Tomasz Wawreńczuk oraz Pan Michał
  • III miejsce: Pan Łukasz i Kamil z warsztatu samochodowego Pilch-Cars s.c.
  • Nagrody Fair Play: Pan Wiesław i Grzegorz z Zakładu Mechaniki Pojazdowej i Blacharstwa Export-Import Wiesław Guz, Pan Adam i Grzegorz ze sklepu motoryzacyjnego AUTO-CZĘŚCI ADAM TUPIEC

« powrót do listy