NOWOŚĆ! VIDEOBLOG!

W pierwszym odcinku Marcin Dworak znany "głos" Radia Eska testuje trzy niesamowite samochody, z trzech różnych szerokości geograficznych: europejskiego Lotusa Elsie S1, amerykańskiego Forda Mustanga i Mitsubishi Lancera Evolution IX z Japonii.
W pierwszej części premierowego odcinka samochody przechodzą - na śląskim fragmencie autostrady A4 - testy przyśpieszenia i prowadzenia. W drugiej części wszystkie trzy auta stają do nierównego, aczkolwiek niezwykle ciekawego wyścigu. Kolejne odcinki nowego programu będą publikowane na blogu regularnie, co miesiąc.
Eksperci ogólnopolskiej sieci motoryzacyjnej ProfiAuto.pl, czyli twórcy pierwszego takiego projektu w polskim Internecie już zapowiadają następne moto-niespodzianki dla mechaników i kierowców. VideoBlog ProfiAuto składa się z dwóch podstawowych działów.
- W pierwszym, który nazwaliśmy ProfiMechanik skupimy się w całości na diagnostyce, mechanice pojazdowej i specjalistycznych narzędziach oraz częściach samochodowych. Znajdą się tu fachowe porady ekspertów, filmy instruktażowe oraz wszystko to, co może zainteresować mechaników i właścicieli wykwalifikowanych warsztatów samochodowych - mówi Łukasz Kopiec, ekspert ProfiAuto.pl. - W drugim, o nazwie ProfiKierowca będzie mowa o nowościach samochodowych i motoryzacyjnych ciekawostkach z kraju i ze świata - dodaje Łukasz Kopiec, który zapowiada, że ambicją bloga jest od czasu do czasu (a tak naprawdę jak najczęściej) pojechać "˜motoryzacyjnie po bandzie' - czyli, przekazywać ciekawe informacje lekko, z dystansem i poczuciem humoru.

Zobacz więcej na: www.profiauto.pl/blog


« powrót do listy