Nowe linie olejowe: ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear

ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear to dwie nowe linie olejowe wprowadzone na rynek przez sieć ProfiAuto. Pierwsza obejmuje oleje silnikowe, a druga – przekładniowe. Obie oferują zaawansowane produkty przeznaczone zarówno do starszych, jak też najnowszych silników.

ProfiPower 4Car i 4Gear to kompletna gama olejów, która pokrywa niemal całe zapotrzebowanie rynku w zakresie klas lepkościowych i wymagań stawianych przez producentów popularnych marek samochodowych. W ofercie debiutują najpopularniejsze klasy lepkości, takie jak: 5W30, 5W40, 10W40, 75W80, 75W90 (te ostatnie dotyczą olejów przekładniowych). W przyszłości pojawią się kolejne – 0W20, 0W30, 5W20.

 

 

Topowe produkty olejowe z gamy ProfiPower spełniają najnowsze, wymagające normy ACEA i API, w tym między innymi: ACEA C3, C5 oraz API SP/CF. Gama obejmuje zarówno oleje do starszych aut używanych, jak też takie, które spełniają wymagania producentów w zakresie silników nowszych generacji (w tym dla modeli sportowych), pracujących w trybie long life czy eksploatowanych w warunkach miejskich. 

- Uzupełnienie oferty części, akcesoriów oraz chemii motoryzacyjnej ProfiPower o oleje silnikowe jest naturalnym etapem rozwoju marki. ProfiPower 4Car i ProfiPower 4Gear powstają z najwyższej jakości certyfikowanych baz olejowych i dodatków. Wpisują się w oczekiwania naszych odbiorców: hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych działających zarówno na rynku krajowym, jak i w Czechach, Niemczech, Austrii, we Włoszech oraz na Słowacji – mówi Dominik Słapik, opiekun marki.

Oleje ProfiPower dostępne są w różnych opakowaniach: począwszy od detalicznych 1l, 4l, 5l aż po hurtowe – 20l, 60l oraz 208l (beczki).

Profi-Warsztat-luty-2023-strona-3-c.jpg

 

O marce ProfiPower

ProfiPower to marka wysokiej jakości części zamiennych dostępnych w atrakcyjnych cenach, stworzona przez Moto-Profil – jednego z największych dystrybutorów w Europie Środkowo-Wschodniej. W jej ofercie znaleźć można m.in. tarcze, bębny, szczęki i klocki hamulcowe, elementy zawieszenia i układu kierowniczego, wycieraczki, filtry kabinowe, oleju i powietrza, a także akumulatory, chemię samochodową i debiutujące właśnie produkty olejowe.


« powrót do listy