PitStopowy rekord w Busku-Zdroju

Kolejny PitStop już za nami! 7 listopada był bardzo pracowitym dniem dla ekipy ProfiAuto oraz naszego lokalnego Partnera – hurtowni motoryzacyjnej Skopol, która na co dzień zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną części samochodowych do pojazdów polskich i zachodnich.

Tego dnia, podczas kolejnej imprezy z cyklu PitStop z ProfiAuto, padł absolutny rekord w ilości przeprowadzonych w ciągu 1 dnia (a dosłownie 6 godzin!) przeglądów.

Na parkingu przy supermarkecie Kaufland w Busku-Zdroju zbadaliśmy stan techniczny 117 aut. Dzięki specjalistom ProfiAuto, można było sprawdzić ustawienie świateł, oświetlenie samochodu, stan opon, ciśnienie opon, stan wycieraczek, szyb, zawieszenia, układu kierowniczego, a przede wszystkim (co jest bardzo ważne przed sezonem zimowym) stan akumulatora. Każdy uczestnik, poza informacją z wynikiem badania technicznego samochodu, otrzymał zestaw upominków od ProfiAuto i Skopolu.

Nasi specjaliści w 80% samochodów zdiagnozowali niewłaściwe ciśnienie w oponach, a w aż 30% zły stan akumulatora i układu zawieszenia. Ponadto hostessy ProfiAuto rozdały 340 opasek oraz breloków odblaskowych – wszystko po to, aby przyczynić się do podniesienia bezpieczeństwa na ulicach (zarówno dzieci, jak i dorosłych) po zapadnięciu zmroku.

Przeprowadzona wspólnie ze sklepem motoryzacyjnym Skopol akcja społeczna, miała na celu zwiększenie świadomości kierowców w zakresie konieczności regularnego sprawdzania stanu swojego samochodu, zwłaszcza w okresie jesiennym - przed nadchodzącą zimą. Rekordowa frekwencja, ale też ilość stwierdzonych usterek i wymagających konsultacji ze specjalistami problemów z samochodami, uświadamiają nam, że nasze akcje są w Polsce naprawdę potrzebne. Dziękujemy hurtowni motoryzacyjnej Skopol za zaangażowanie. Do zobaczenia w Busku-Zdroju w 2015 roku!

plakat_-_skopol_-_pit_stop.jpg


« powrót do listy