MotoPiknik Białystok

Nowe modele aut, części samochodowe renomowanych dostawców, mrożące krew w żyłach pokazy samoobrony, uwalnianie zakleszczonego kierowcy, czy symulator dachowania wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród Białostoczan.

W dniu 15.06 odbyła się kolejna edycja Białostockich Targów Motoryzacyjnych. Mimo kapryśnej pogody, całe rodziny przyjeżdżały na plac giełdy samochodowej na Krywlanach, aby obcować z motoryzacją na świeżym powietrzu.
 
MotoPinik to również najświeższe modele aut osobowych i campingowych, szeroka gama auto części, motocykle retro, symulatory dachowania, hamowania i jazdy, pokazy gaszenia auta, pokazy ratownictwa medycznego, pierwsza pomoc, pokazy sztuk walki i wiele innych atrakcji. W aerostrefie odbyły się pokazy lotu szybowcem i samolotem, skoki w tandemie, ekspozycja samolotów, szybowców i spadochronów i pokazy balonów. Dla fanów motoryzacji przewidziano wiele atrakcji i konkursów, m.in. konkurs rozkręcania auta, którego sponsorami byli: ProfiAuto oraz Hurtownia Motoryzacyjna Polamel, specjalizująca się w obrocie częściami samochodowymi do pojazdów osobowych i dostawczych.


« powrót do listy