Konkurs Bezpieczny Warsztat 2017

Ruszyła III edycja konkursu "Bezpieczny Warsztat", organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM). Konkurs skierowany jest do warsztatów, które oferują wysokiej jakości usługi, a ich właściciele w sposób szczególny dbają o infrastrukturę i przestrzeń serwisów.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych warsztatów w trzech kategoriach (w zależności od ich wielkości). Pierwszy etap konkursu to wstępna selekcja przeprowadzona wśród wszystkich warsztatów, które zgłosiły swój udział. W drugim etapie do serwisów przyjadą audytorzy, którzy wskażą zarówno mocne, jak i słabe strony danego warsztatu. Obiektywność oraz rzetelność wyników zapewnia współpraca z firmą audytorską DEKRA Polska.

Konkurs oraz publikacja jego wyników mają również na celu pokazanie, że niezależne warsztaty oferują usługi wysokiej jakości i zapewniają należyte warunki pracy, a przy tym są relatywnie tanie dla klientów; za pomocą konkursu organizatorzy chcą także przypomnieć, że naprawa samochodów w serwisach niezależnych nie powoduje utraty posiadanej gwarancji.

Osiągnięcie wysokiego miejsca w konkursie może być także elementem zwiększenia konkurencyjności, bowiem poziom usług świadczonych w tym segmencie z roku na rok jest coraz lepszy. Informacja, że serwis został doceniony w tak prestiżowym konkursie pozytywnie wpłynie również na jego wizerunek.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenie serwisu do rywalizacji możliwe jest poprzez wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie: http://sdcm.pl/konkurs/. W konkursie nie mogą startować laureaci poprzednich edycji.

ProfiAuto jest partnerem konkursu, a w rywalizacji będą brały udział warsztaty zrzeszone w sieci ProfiAuto Serwis.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!


« powrót do listy