Kolejna runda tegorocznego GSMP już wkrótce!

Rywalizacja w ramach tegorocznego, wyjątkowego sezonu GSMP nabiera tempa. W dniach 4-6 września ekipa ProfiAuto Racing weźmie udział w Wyścigu Górskim Pezinok - Baba 2020, czyli w 3. i 4. rundzie GSMP. Zmagania będzie można śledzić na żywo online. Zapraszamy do wirtualnego kibicowania naszej pomarańczowej drużynie!

To drugi tegoroczny wyścig, w którym Michał Tochowicz startuje za kierownicą Skody Fabii Kit Car S2000. Odcinek zlokalizowany na Słowacji to łącznie cztery kilometry interesującej trasy. Dla reprezentanta ProfiAuto Racing będzie ona wyjątkowa:

– Przed nami drugi wyścig w ramach GSMP, po nadspodziewanie długiej, niemal rocznej przerwie. Po rundzie w Sopocie mogę już z całą mocą powiedzieć, że w tym nietypowym sezonie niezwykle doceniamy każdą okazję do startu. Dodatkowo, osobiście po raz pierwszy będę miał okazję ścigać się na tej trasie. Biorąc pod uwagę fakt, że to już szósty sezon moich startów – rywalizacja na nowym dla mnie odcinku będzie fantastyczną odmianą – mówi Michał Tochowicz.

Organizator wydarzenia zdecydował, że wyścig odbędzie się w tym roku bez udziału widzów. Zawody będą transmitowane na żywo na kanale Mediaracing.sk na YouTube. Zachęcamy do oglądania i kibicowania!

Przypomnijmy – reprezentant ProfiAuto Racing zdobył w minionym sezonie 2019 tytuły wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej samochodów napędzanych na jedną oś oraz wicemistrza Polski w klasie E1-2000. Tym razem startuje w grupie 3, klasa 3A – zgodnie z nową klasyfikacją, uwzględniającą tzw. Performance Factor. Podczas 23. Grand Prix Sopot-Gdynia, będącego 1. i 2. rundą GSMP 2020, Michał Tochowicz wywalczył drugą pozycję w klasyfikacji samochodów napędzanych na jedną oś oraz trzecią w klasie 3A.

Partnerami ProfiAuto Racing podczas tegorocznego sezonu GSMP są: ProfiAuto, ProfiPower, MOTO Flota, ENI, ATECH Polska oraz EvoTech.

ProfiAuto Skoda


« powrót do listy