Kierowco, czy jesteś gotowy na wiosnę?

Jak stan techniczny mojego samochodu wpływa na bezpieczeństwo moje, mojej rodziny i innych uczestników ruchu drogowego? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przekażemy Wam w trakcie PitStopu.

PitStop to cykl ogólnopolskich akcji, podczas których bezpłatnie sprawdzamy stan techniczny samochodów. Pomagają nam w tym nasi lokalni Partnerzy: sklepy motoryzacyjne, hurtownie z częściami samochodowymi oraz warsztaty samochodowe. Szczególną uwagę zwracamy m.in. na stan ogumienia, akumulatora i zawieszenia, a także na ustawienie świateł. Podczas wydarzenia każdy z kierowców otrzymuje również upominek, który z powodzeniem może wykorzystać w przyszłości do dbania o swój samochód.

- Nadchodzi czas długich weekendów, ciepłych wieczorów i wycieczek samochodowych. Z myślą o bezpieczeństwie swoim i pasażerów, po okresie zimowym warto sprawdzić stan techniczny pojazdu. Podstawowe elementy, przekładające się na bezpieczeństwo, kontroluje się szybko i sprawnie – wyjaśnia Mariusz Maksym, Ekspert ProfiAuto.

W 2016 roku, PitStop pod patronatem marki ProfiAuto zawita do ponad 50 miejscowości w Polsce. Poniżej zamieszczamy harmonogram akcji na najbliższe trzy miesiące. Sprawdź, kiedy pojawimy się w Twoim mieście i dołącz do grona świadomych kierowców. Zapraszamy!

Plakat_PitStop_2016-lista.jpg

 


« powrót do listy