Kalendarz ProfiAuto zwycięża na Słowacji

Kalendarz artystyczny ProfiAuto na rok 2022 zebrał najwięcej głosów w plebiscycie słowackiego portalu motoryzacyjnego MotoFocus.sk. Zdjęcia z kultowym Fordem Mustangiem w świetle zjawiskowych neonów pokonały aż 12 konkurentów, zajmując pierwsze miejsce.

Konkurs na najlepszy motoryzacyjny kalendarz na Słowacji cieszy się coraz większą popularnością wśród internautów. O jego randze świadczy m.in. fakt, że z roku na rok rośnie liczba zgłoszeń, a wraz z nią poziom artystyczny projektów. Tym razem kalendarz sieci ProfiAuto zdobył aż jedną czwartą wszystkich głosów.

Głównym bohaterem nowej odsłony wydawnictwa jest legendarny Ford Mustang z 1965 roku z widlastą „ósemką” pod maską. Inspiracją do powstania tegorocznej edycji były powracające do łask w przestrzeni miejskiej i prywatnych kolekcjach neony, będące tłem każdego ze zdjęć.

Autorem sesji jest znany fotograf Artur Nyk, a stylistką – Tatiana Szczęch. Kalendarz wydrukowany został w nakładzie blisko 9500 sztuk, z czego 7500 trafiło na polski rynek – do członków sieci ProfiAuto i fanów marki.

Partnerami edycji 2022 są: Mann-Filter, Monroe, Philips oraz VARTA.

Poniżej prezentujemy materiał filmowy z sesji zdjęciowej do kalendarza ProfiAuto 2022.

 


« powrót do listy