Kalendarz ProfiAuto 2021 wyróżniony na Słowacji!

To już trzecie zwycięstwo ProfiAuto w słowackiej odsłonie konkursu na kalendarz motoryzacyjny roku, organizowanego przez serwis Motofocus. Tegoroczny projekt zdystansował konkurentów.

W tegorocznej edycji plebiscytu przeprowadzonego przez serwis motofocus.sk internauci oceniali w sumie 11 projektów przygotowanych przez różne marki. Kalendarz ProfiAuto uzyskał ponad 1/3 wszystkich głosów, dzięki czemu znacznie wyprzedził pozostałych uczestników konkursu, otrzymując pierwsze miejsce i tytuł Kalendarza Roku 2021.

- Koncepcja kolorowego świata warsztatów samochodowych przykuwa uwagę. Autor zdjęć, Paweł Cieśliński, połączył elementy warsztatowe z własnym doskonałym warsztatem artystycznym. Zdjęcia są świeże i nowoczesne, to duży atut tego projektu – ocenia Jindřich Krejčí, dyrektor ProfiAuto w Czechach i na Słowacji.

Zeszłoroczny, zwycięski projekt bazował na połączeniu rysunku i fotografii, natomiast w tym roku ProfiAuto wygraną zawdzięcza kolorom. Karty z kolejnymi miesiącami przedstawiają części zamienne, m.in. turbosprężarkę, filtry czy tarczę hamulcową, w zupełnie innym świetle. Dodatkowo każdą stronę uzupełniają fotografie pięknych modelek, które komponują się z kolorystyką prezentowaną na poszczególnych kartach kalendarza.

Kalendarz ProfiAuto 2021 dostępny jest u partnerów i kontrahentów marki. Materiał z backstage’u sesji do kalendarza 2021, można obejrzeć na kanale YouTube ProfiAuto:

 


« powrót do listy