Kalendarz ProfiAuto 2015

65 godzin spędzonych w studiu fotograficznym, 4 supersamochody, 4 modelki i 13 nietypowych zdjęć, będących efektem wytężonej pracy całej ekipy. Najnowszy kalendarz ProfiAuto już wkrótce trafi do naszych Partnerów - sklepów z częściami samochodowymi, hurtowni motoryzacyjnych i serwisów samochodowych, a także do klientów i współpracowników. W tym roku, zdecydowaliśmy się na niestandardowy pomysł, który wnosi powiew świeżości do branżowych projektów tego typu.

Kalendarz ProfiAuto to – już tradycyjnie – piękne modelki, najlepsze samochody i dobre zdjęcia. W 2015 roku do tych obowiązkowych elementów, zdecydowaliśmy się dodać szczyptę… fantazji. Udało nam się to m.in. dzięki ekipie pracującej na co dzień przy produkcji teledysków największych polskich gwiazd. Sesja była bardziej wymagająca niż zwykle, ale wytężoną pracę zdecydowanie wynagradzają efekty.

Zapraszamy do zapoznania się z „Making of” – filmikiem, który oddaje atmosferę pracy nad najnowszym kalendarzem i zdradza nieco więcej informacji na temat tegorocznego motywu przewodniego. Specjalnie dla Was odkrywamy, co działo się za kulisami.


« powrót do listy