Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo

Połączenie umiejętności technicznych z wiedzą marketingową oraz innowacjami z branży motoryzacyjnej – to główne założenia startującego na początku września, na antenie TVN Turbo, programu Projekt Warsztat, powstałego z inicjatywy ProfiAuto.

Każdy odcinek przedstawia inną historię, jednak wszystkie mają ten sam cel. Program, prowadzony przez eksperta motoryzacyjnego Łukasza Rysia, jest odpowiedzią na rosnącą konkurencję na rynku warsztatów samochodowych oraz wymagania klientów wobec mechaników.

Na naszych oczach bohaterowie Projektu Warsztat poznają nowoczesne techniki naprawy aut oraz dowiadują się więcej o nowinkach na rynku akcesoriów i części samochodowych. Pokazujemy im, jak działać jeszcze efektywniej, podpowiadamy, co należy usprawnić, a z jakimi ideami trzeba się bez żalu pożegnać.

Pierwszy odcinek programu wyemitowany został na antenie TVN Turbo 3 września. Dotychczas nagrano 7 odcinków, które stanowią kopalnię wiedzy dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych oraz ich klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem programu. Zachęcamy do oglądania Projektu Warsztat w każdą sobotę o godzinie 18:15!

 


« powrót do listy