Handlowcy stawiają na części ProfiPower

Ponad 60 000 km rocznie w samochodzie. Tyle średnio pokonują przedstawiciele działu handlowego ProfiAuto, aby spotkać się obecnymi i przyszłymi klientami. Długie dystanse to większa eksploatacja części samochodowych. Teraz, wymieniając klocki, tarcze hamulcowe, filtry czy akumulator, każdy z nich sięga po asortyment ProfiPower. „Egzaminujemy części, które sami polecamy naszym klientom, to oczywiste” – twierdzą zgodnie handlowcy.

- Samochód jest dla nas podstawowym narzędziem pracy. Dzięki niemu szybko i sprawnie przemieszczamy się z jednego spotkania na kolejne. To kluczowe, by był w dobrym stanie technicznym. Codzienne trasy liczące od kilkudziesięciu do nawet kilkuset kilometrów sprawiają, że wiele części zużywa się szybciej. Od kiedy w naszej ofercie zagościły części ProfiPower, sięgamy po nie, gdy przychodzi do wymiany , klocków, tarcz, filtrów czy akumulatora – ujawnia Paweł Siedlarek, manager regionu. - Dla mnie to oczywisty wybór – oferuję te produkty innym, bo sam z zadowoleniem z nich korzystam. Dzięki temu na spotkaniach z klientami mogę śmiało zachęcać do używania produktów ProfiPower i wiem, że jestem wiarygodny. Te same części polecam również rodzinie i znajomym – dodaje Paweł Siedlarek.

W dziale handlowym ProfiAuto działa na co dzień 20 osób – są to zarówno managerowie regionu, przedstawiciele handlowi, jak i inżynierowie sprzedaży. Rekordzista spędza w ciągu roku za kierownicą aż 3500 godzin, pokonując 100 000 kilometrów. Tymczasem, jak pokazują statystyki, blisko 30% polskich kierowców pokonuje rocznie od 10 do 20 tys. km. To pokazuje skalę obciążeń, z jakimi muszą mierzyć się pojazdy handlowców.

Marka ProfiPower zadebiutowała na rynku w tym roku. W jej ofercie znaleźć można m.in. tarcze, bębny, szczęki i klocki hamulcowe, filtry kabinowe, oleju i powietrza, a także akumulatory. Części oraz akcesoria samochodowe dostępne są w sklepach i hurtowniach ProfiAuto w całej Polsce, a wszystkie bieżące informacje znajdują się na stronie www.profipower.eu.

Wysoka jakość części ProfiPower gwarantowana jest przez wnikliwą kontrolę jakości oraz wyśrubowane, europejskie standardy. Charakteryzują je trzy istotne dla właścicieli pojazdów aspekty: bezpieczeństwo, trwałość oraz niezawodność. Niedawno marka ProfiPower została laureatem prestiżowego certyfikatu „Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma”. Dołączyła tym samym do największych marek Polsce, wyróżnionych na podstawie badań konsumenckich.

Handlowcy stawiają na części ProfiPower


« powrót do listy