Części RTS - 3 lata gwarancji

Firma Moto-Profil, wyłączny dystrybutor w Polsce renomowanego producenta elementów zawieszenia RTS S.A, ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu 3 letniej gwarancji na wszystkie jego produkty.
Grupa RTS powstała w 1983 roku w hiszpańskiej Vitorii, kraju Basków. Podstawowym asortymentem produkowanym przez RTS są elementy zawieszenia do znakomitej większości samochodów osobowych i dostawczych -  drążki kierownicze, wahacze, sworznie, elementy metalowo - gumowe oraz łączniki stabilizatora. Obecnie firma RTS produkuje ok. 45 000 części każdego dnia, z czego ponad 90% skierowane jest bezpośrednio na aftermarket.
Produkty RTS na polski rynek wprowadził w 1994 roku Moto - Profil, który od tego czasu jest ich wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Obecnie  Moto - Profil posiada w swojej ofercie ponad 2500 referencji firmy RTS S.A
17 lat obecności na polskim rynku, doskonała trwałość, bardzo pozytywne opinie użytkowników, certyfikat jakości ISO-9001 oraz praktycznie brak reklamacji zaowocowały ustanowieniem 3 - letniej gwarancji na wszystkie produkty RTS.


« powrót do listy