Jak wygrać nawet 20 000 zł i zostać Vipem podczas ProfiAuto Show?

Główna wygrana: bon na doposażenie warsztatu samochodowego o wartości 20 000 złotych, cztery kolejne wartościowe nagrody, a także status VIP dla wszystkich uczestników konkursu, dający możliwość bezpłatnego wstępu oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji podczas ProfiAuto Show 2016 – to najważniejsze założenia konkursu, związanego z siecią niezależnych warsztatów samochodowych ProfiAuto Serwis.

Konkurs wystartował w połowie kwietnia i potrwa do końca maja. Można w nim wziąć udział za pośrednictwem strony ProfiAuto Serwis, odpowiadając na pytanie „Jakiego wsparcia oczekujesz od sieci warsztatowej?”. Nagrodzone zostaną najbardziej adekwatne i kreatywne odpowiedzi. Pierwszą nagrodą w konkursie jest bon na doposażenie warsztatu samochodowego o wartości 20 000 zł. Pozostałe nagrody to także bony, o wartościach kolejno: 10 000 zł, 6 000 zł, 5 000 zł oraz 3 000 zł. Konkurs skierowany jest do właścicieli serwisów samochodowych z całej Polski, którzy pojawią się na targach motoryzacyjnych ProfiAuto Show (4-5 czerwiec 2016 r. w Katowicach). To właśnie na targach, w sobotę 4 czerwca o godzinie 15.30, poznamy zwycięzców.

Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy pojawią się na targach, zyskują status VIP. Wiąże się z nim nie tylko bezpłatny wstęp na targi, pakiet gadżetów i catering, ale także dostęp do strefy VIP na stoisku ProfiAuto, pierwszeństwo korzystania z wybranych atrakcji targowych oraz możliwość wzięcia udziału w wycieczce do siedziby organizatora konkursu – firmy Moto-Profil. Uczestnicy konkursu, zainteresowani siecią ProfiAuto Serwis, będą mieli także możliwość porozmawiania o specjalnych warunkach przystąpienia do niej.

W ramach promocji konkursu, w połowie kwietnia do warsztatów samochodowych w całej Polsce trafiły specjalne zaproszenia. Gwarantują one bezpłatny wstęp dla 4 osób na targi ProfiAuto Show oraz status VIP dla uczestnika konkursu – właściciela warsztatu samochodowego. Zawierają także adres do spersonalizowanej strony konkursowej. Właściciele warsztatów, którzy nie otrzymali zaproszenia pocztą, także mają możliwość wzięcia udziału w konkursie i zyskania statusu VIP – wchodząc na stronę ProfiAuto Serwis i wypełniając formularz konkursowy. Za pośrednictwem strony można także skontaktować się z przedstawicielami ProfiAuto Serwis i uzyskać więcej informacji o nowopowstałej sieci warsztatów niezależnych.

PAS.png


« powrót do listy