600 warsztatów w sieci ProfiAuto Serwis

ProfiAuto Serwis ciągle się rozwija. W styczniu 2017 roku do sieci profesjonalnych serwisów dołączył 600 warsztat – informacja ta jest dobrym prognostykiem na dalsze działania sieci w nadchodzących miesiącach.

Jaki jest biznesowy klucz do rozwoju projektu ProfiAuto Serwis? Nasza strategia opiera się przede wszystkim na wspieraniu warsztatów samochodowych w ich rozwoju. Jest to możliwe dzięki udzielaniu serwisom kompleksowej pomocy w zakresie działań marketingowych (mających na celu zapewnienie nowych klientów) czy w dziedzinie rozwiązań informatycznych (ułatwiających komunikację z klientami). Dodatkowo, warsztaty funkcjonujące w ramach sieci otrzymują stały dostęp do wiedzy oraz niezbędnych szkoleń. Dbamy również, aby serwisy były przygotowane do obsługi klienta flotowego.

Obecnie w sieci zrzeszonych jest ponad 600 warsztatów samochodowych. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na przyjmowanie nowych członków, mając jednak na uwadze zasadę, że liczy się nie ilość, lecz jakość.

Jak z własnej perspektywy możemy podsumować niemal rok działania sieci ProfiAuto Serwis? Z pewnością poszerzył on nasze horyzonty, także te biznesowe, pozwolił na pozyskanie nowych partnerów oraz był czasem wspólnego działania ku unowocześnianiu usług warsztatowych.

Jeśli już o unowocześnianiu mowa - tegoroczne targi motoryzacyjne ProfiAuto Show (3-4 czerwca, Katowice), będą miejscem, w którym mechanicy zrzeszeni w sieci ProfiAuto Serwis oraz rozważający przystąpienie do niej będą mogli sięgnąć po wiedzę na miarę warsztatu XXI wieku – ich główne hasło to „Odkryj Nowoczesną Motoryzację”.

A Ty? Sięgniesz po #NowoczesnąMotoryzację?

PR.jpg


« powrót do listy