Zyskaj rabat na obsługę klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego i odgrzybianiem z aplikacją ProfiAuto.

Jak zaoszczędzić 30 zł? To proste! Wystarczy, że:

1.png
Pobierzesz/otworzysz aplikację ProfiAuto, klikniesz kupon promocyjny „30 zł rabatu na obsługę klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego i odgrzybianiem”.

2.png
Ustalisz dogodny termin i lokalizację, przyjedziesz do wyznaczonego serwisu i zaakceptujesz kosztorys z rabatem 30 zł.

3.png
Zapłacisz kodem BLIK, kartą płatniczą lub szybkim przelewem.


Gotowe! Możesz odetchnąć czystym powietrzem w swoim samochodzie i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniędzy.


Dlaczego warto?


family.png
Z filtrami MANN-FILTER zadbasz o zdrowie swoje oraz bliskich – zaniedbywanie wymiany filtra kabinowego może wywołać reakcje alergiczne takie jak kichanie, kaszel czy łzawienie oczu.

6.png
Unikniesz niechcianych wydatków – pozostawianie klimatyzacji zagrzybionej czy zanieczyszczonej na dłuższy czas może doprowadzić do całkowitego jej zniszczenia, a w konsekwencji – do kosztownej naprawy.

3.png
Oddasz auto w ręce profesjonalistów, a za usługę zapłać wygodnie i bezpiecznie za pośrednictwem aplikacji.

W których warsztatach otrzymasz rabat?

Promocja obowiązuje w wybranych ProfiAuto Serwisach. Znajdź najbliższy w Twojej okolicy!:

Wybierz serwis

Wymiana filtra kabinowego według ekspertów MANN-FILTER i ProfiAuto:

Filtry kabinowe pełnią istotna funkcję w samochodzie. Ich wymiana jest równie ważna, jak wymiana filtra olejowego, a zwlekanie z tą czynnością może skutkować kosztowną naprawą układu klimatyzacji lub nawiewów. Dlatego nie warto oszczędzać na ich wymianie. Należy pamiętać, że filtr kabinowy zabezpiecza nas przed wdychaniem pyłków i zanieczyszczeń, które dostają się do samochodu. Warto wymieniać filtr przynajmniej raz w roku lub średnio co około 20-30 tys. kilometrów. Jego wymiana powinna nastąpić przed rozpoczęciem sezonu intensywnego korzystania z klimatyzacji, zwykle na wiosnę. Najlepiej połączyć ją z czyszczeniem i dezynfekcją układu klimatyzacji. Dzięki temu będzie można cieszyć się neutralnym zapachem z kratek nawiewowych, a drogi oddechowe kierowcy oraz pasażerów zostaną zabezpieczone przed niepożądanymi drobnoustrojami.Skorzystaj z usługi obsługi klimatyzacji z wymianą filtra kabinowego i odgrzybianiem i zaoszczędź 30 zł dzięki aplikacji ProfiAuto!

Akcja trwa od 4 maja do 30 czerwca 2021 r. w wybranych warsztatach ProfiAuto Serwis i dotyczy filtrów z oferty MANN-FILTER.


POBIERZ REGULAMIN DLA UCZESTNIKÓW PROMOCJI


Pobierz regulamin