Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Wybierz język
Menu

Kalendarz ProfiAuto 2016

PitStop z ProfiAuto - cykliczna akcja, z którą w 2015 roku gościliśmy aż u 40 Partnerów - hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w całej Polsce, tym razem ukazana została w nieco innej aranżacji.

W centrum zainteresowania, zgodnie z założeniami akcji PitStop, jest samochód, ale w tle znajdziemy rozpoznawalne i ciekawe lokalizacje z całego świata: Paryż, moskiewski Plac Czerwony, Taj Mahal, rzymskie Koloseum, piramidy egipskie oraz... Międzynarodowe Centrum Kongresowe i katowicki Spodek. Na każdym zdjęciu pojawia się także piękna kobieta - tym razem w roli prawdziwego specjalisty z serwisu samochodowego. Mechaniczki uchwycone zostały przez fotografa w trakcie pracy i odpoczynku, podczas testowej jazdy i pochylone nad maskami samochodów.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami finalnymi sesji zdjęciowej do kalendarza, a jednocześnie informujemy, że cykl PitStopów zaplanowany został także na rok 2016. Już niedługo zamieścimy harmonogram przyszłorocznych akcji i wyruszymy w trasę po partnerskich hurtowniach motoryzacyjnych, sklepach i warsztatach samochodowych.


« powrót do listy