Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Kalendarium wydarzeń

To był rok! To był rok!

Świąteczno-noworoczny czas skłania do refleksji, podsumowań, a także snucia planów na nadchodzący rok. Nie inaczej jest w ProfiAuto – wiedzeni atmosferą za oknem, przygotowaliśmy dla Was opis najważniejszych wydarzeń z życia marki w 2016 roku. Pozwoliliśmy sobie na nieco luźniejszy ton, adekwatny do obecnego, przedsylwestrowego nastroju :-)
więcej

Bezpieczniej na drodze dzięki akcji PitStop Bezpieczniej na drodze dzięki akcji PitStop

Ponad pięć tysięcy więcej bezpiecznych samochodów na polskich, czeskich i słowackich drogach. To wynik tegorocznej akcji ProfiAuto PitStop, w ramach której kierowcy z różnych regionów Polski, Czech i Słowacji mogli skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu swojego pojazdu.
więcej

Siłaczka w warsztacie – Kalendarz ProfiAuto 2017 Siłaczka w warsztacie – Kalendarz ProfiAuto 2017

Beczki z olejem, opakowania płynu chłodniczego, rozpakowane filtry paliwa, pełne spektrum narzędzi. Czy to opis nowoczesnego warsztatu samochodowego? Nie, jeśli dodamy do tego piękne kobiety i ekstremalnie szybkie samochodowy!
więcej

Konferencja ProfiAuto Racing Team | Rajd Barbórka Konferencja ProfiAuto Racing Team | Rajd Barbórka

Za nami Rajd Barbórka, legendarny już 54. wyścig z udziałem najlepszych rajdowych kierowców. W tym roku, mimo intensywnych opadów deszczu, atmosfera była gorąca. Temperaturę podgrzewały: zespół ProfiAuto Racing Team, wyjątkowe spotkanie sieci ProfiAuto Serwis oraz premierowa odsłona unikatowego kalendarza ProfiAuto.
więcej

Weekend Cudów – finał akcji Szlachetna Paczka Weekend Cudów – finał akcji Szlachetna Paczka

Weekend Cudów, czyli finał akcji Szlachetna Paczka faktycznie magiczny; dzięki zaangażowaniu i pomocy Zarządu firmy oraz naszych pracowników spełniliśmy marzenia Rodziny z Katowic - Pana Rafała oraz jego cudownych dzieciaków – Julki i Michała. Do ich rąk w sobotę trafiły aż 34 paczki, a uśmiechy po otrzymaniu prezentów były bezcenne!
więcej

ProfiAuto na 54 Rajdzie Barbórka ProfiAuto na 54 Rajdzie Barbórka

Szybkie samochody, rewelacyjni kierowcy i niezapomniane sportowe emocje – wielkimi krokami zbliża się 54 Rajd Barbórka 2016, na którym pojawimy się wraz z załogą ProfiAuto Racing Team!
więcej

ProfiAuto z wyróżnieniem Kreatura za Projekt Warsztat ProfiAuto z wyróżnieniem Kreatura za Projekt Warsztat

Miło nam poinformować, że program telewizyjny Projekt Warsztat, w którego realizację jesteśmy zaangażowani, otrzymał wyróżnienie w prestiżowym Konkursie Kreacji w Reklamie „Kreatura” w kategorii „Content marketing/Branded content”.
więcej

ProfiAuto na Warsaw Moto Show ProfiAuto na Warsaw Moto Show

Za nami weekend pełen emocji! W tym roku ProfiAuto mocno podkreśliło swoją obecność na Warsaw Moto Show - od piątku do niedzieli mieliście okazję odwiedzać nasze stoisko, a dodatkowo, w sobotę oraz niedzielę, bezpłatnie kontrolowaliśmy stan techniczny samochodów.
więcej

Przygotuj samochód do zimy Przygotuj samochód do zimy

Jesień oraz zima to czas trudnych warunków na drodze – nawierzchnia staje się śliska, a widoczność ograniczona, dlatego też warto odpowiednio wcześniej zadbać o kondycję swojego samochodu, aby nie narażać na niebezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Bezpłatną możliwość kontroli stanu technicznego samochodu zapewnia ProfiAuto, w trakcie akcji PitStop.
więcej

PitStop już nie tylko w Polsce! PitStop już nie tylko w Polsce!

Każdy PitStop to dziesiątki skontrolowanych samochodów i tłumy kierowców zainteresowanych podniesieniem swojej świadomości w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Trzy lata temu, gdy organizowaliśmy pierwsze wydarzenie, naszym marzeniem było wyjście z akcją poza granice Polski – dziś to marzenie się urzeczywistnia. Rozpoczynamy cykl PitStopów w Czechach i na Słowacji!
więcej

Kamera TVN pokazała metamorfozę kolejnego warsztatu | Bilans PitStopów Kamera TVN pokazała metamorfozę kolejnego warsztatu | Bilans PitStopów

15 października na antenie TVN Turbo wyemitowany został ostatni odcinek programu „Projekt Warsztat”, który zadebiutował w tegorocznej, jesiennej ramówce. Celem zainicjowanej przez ProfiAuto formuły było pokazanie, jak nastawione na zmianę i skuteczną walkę z wyzwaniami rynku warsztaty samochodowe stają się jeszcze lepszymi.
więcej

Coraz wyżej - doroczna Konferencja Partnerów ProfiAuto Coraz wyżej - doroczna Konferencja Partnerów ProfiAuto

Rozwój projektu ProfiAuto Serwis, współpraca z zagranicznymi partnerami w Czechach i na Słowacji, a także cały szereg nowoczesnych narzędzi skierowanych do partnerów, mających wspierać ich działalność – to tylko niektóre z tematów, o jakich dyskutowano podczas tegorocznej Konferencji ProfiAuto.
więcej

« Wstecz1234567...16Dalej »