Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Wybierz język
Menu

Kalendarium wydarzeń

PitStopowy remis PitStopowy remis

Podróż ProfiAuto po Polsce trwa w najlepsze! Ale nie są to wyjazdy wakacyjne ;) Wąbrzeźno i Sępólno Krajeńskie to kolejne destynacje, jakie wybraliśmy na organizację cyklicznych PitStopów. Jaki jest efekt przeprowadzonych akcji?

Wakacje to najlepszy czas na … PitStop! Wakacje to najlepszy czas na … PitStop!

Mimo, że nie wskazuje na to pogoda za oknem - sezon letni jest już w pełni :-) W celu przygotowania Waszych samochodów do nadchodzących podróży, wybraliśmy się na dwa PitStopy – do Cieszyna oraz do Limanowej.

Przeżyjmy to jeszcze raz! Przeżyjmy to jeszcze raz!

Mimo, że od targów ProfiAuto Show minął już ponad miesiąc, wspomnienia nadal pozostają żywe :-) Tym razem przygotowaliśmy dla Was filmik podsumowujący wydarzenie oczami organizatorów. Znajdziecie na nim kilka słów odnośnie naszego projektu marketingowego, współpracy ProfiAuto z partnerami handlowymi, a także dowiecie się, w jakim kierunku planujemy rozwijać się w przyszłości. Zapraszamy do obejrzenia!

ProfiAuto i Philips rozwiążą problemy kierowców z żarówkami? ProfiAuto i Philips rozwiążą problemy kierowców z żarówkami?

Opracowanie rozwiązania, które będzie w stanie przewidzieć kłopoty z oświetleniem samochodowym, powiadomi o nich kierowcę i zaproponuje odpowiednią usługę – to zadanie postawili przed sobą uczestnicy projektu, jaki z inicjatywy ProfiAuto i Philips odbył się w Krakowie. Prototyp innowacyjnego produktu, który w efekcie powstał, wykorzystuje chmurę obliczeniową oraz technologię IoT (ang. Internet of Things – Internet Rzeczy), a po dopracowaniu może zrewolucjonizować rynek oświetlenia samochodowego...

A może nad morze? A może nad morze?

Słońce, plaża, piasek, morze… I to wszystko na wyciągnięcie ręki! Wejherowo, Puck i Bytów – te nadmorskie miejscowości odwiedziliśmy w miniony weekend. Czy były kąpiele w morzu? Nie. Czy mieliśmy czas na wypoczynek? Również nie. Czy żałujemy? Zdecydowanie nie! Zamiast leniuchować sprawdziliśmy stan techniczny ponad 200 samochodów :) ...

Pracowicie w ostatni weekend czerwca Pracowicie w ostatni weekend czerwca

Sprawdziliśmy ponad 100 samochodów, zespół ProfiAuto Racing Team zajął drugie miejsce w wyścigu górskim, wybraliśmy się także do Warszawy, a część naszej ekipy wsparła akcję bezpieczny warsztat – tak przedstawiają się najważniejsze wydarzenia minionego weekendu. Zapraszamy na krótką relację :-)

Kolejny weekend za nami Kolejny weekend za nami

Po dodaniu 80 samochodów skontrolowanych w czwartek oraz 70 w piątek okazuje się, że w ciągu 2 dni i niemal 16 godzin pracy nasza ekipa sprawdziła stan techniczny … 150 pojazdów! Takie PitStopy (i liczby) lubimy :-)

Sobota z ProfiAuto Sobota z ProfiAuto

Targi ProfiAuto Show 2016 dobiegły już końca, a nasza ekipa specjalistów po raz kolejny wyruszyła w podróż po Polsce :-) Tym razem sobotę spędziliśmy z Auto-Jarex na PitStopie w Skwierzynie, a nasz ProfiMustang udał się do Rybnika, gdzie wraz ze swoimi samochodowymi „braćmi” wziął udział w I Śląskim Spocie Mustangów 2016.

Konkurs ProfiAuto Serwis już rozstrzygnięty Konkurs ProfiAuto Serwis już rozstrzygnięty

Duże emocje, łzy szczęścia i nadzieje na owocną współpracę w przyszłości – tak można podsumować ogłoszenie zwycięzców konkursu ProfiAuto Serwis, które miało miejsce w sobotę, 4 czerwca, o godzinie 15.30 podczas targów ProfiAuto Show w Katowicach.

Relacja z ProfiAuto Show 2016 Relacja z ProfiAuto Show 2016

Zakończyło się największe, tegoroczne spotkanie branży automotive na południu Polski. Trzynasta edycja ProfiAuto Show, która odbyła się 4 i 5 czerwca w centrum Katowic, przyciągnęła szerokie grono specjalistów z branży: producentów części i wyposażenia warsztatowego, właścicieli warsztatów, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz mechaników. Tradycyjnie już, pojawiły się na niej także tłumy fanów motoryzacji, zainteresowanych oglądaniem interesujących samochodów, pięknych kobiet i emocjonujących pokazów.

Sprawdź samochód przed wakacjami na PitStopie! Sprawdź samochód przed wakacjami na PitStopie!

Wiosenne PitStopy ProfiAuto pod patronatem medialnym Polska Press, przypominające kierowcom, jak stan techniczny ich samochodów może wpływać na bezpieczeństwo jazdy, dobiegają końca. Do tej pory zorganizowaliśmy 22 imprezy w całym kraju, podczas których przebadaliśmy ponad 1500 pojazdów. Na tym jednak nie koniec! Rozpoczynamy kolejny, tym razem letni, etap akcji. Specjalnie z tej okazji nagraliśmy materiał wideo, w którym wystąpiła modelka i wicemiss Polonia Natalia Tomczyk, znana m.in. z majowej rozkładówki magazynu Playboy.

Trzy dni z ProfiAuto Trzy dni z ProfiAuto

Nasza ekipa przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, a akcja PitStop nabiera tempa – w czwartek widzieliśmy się w Chojnicach, a w piątek i sobotę zorganizowaliśmy w Brodnicy pierwszy w tym roku dwudniowy PitStop!

ProfiAuto w Skarżysku-Kamiennej ProfiAuto w Skarżysku-Kamiennej

To już nasza mała tradycja – w sobotę ekipa ProfiAuto zdecydowanie nie odpoczywa. Tym razem pojawiliśmy się w Skarżysku-Kamiennej, gdzie wraz z firmą IZJ-Auto sprawdziliśmy stan techniczny poruszających się po drogach pojazdów.

Takie weekendy lubimy! Takie weekendy lubimy!

Niemal 80 samochodów sprawdzonych w piątek i 60 w sobotę – to bilans dwóch ostatnich akcji PitStop, jakie przeprowadziliśmy w Żarach i Świdnicy. Wraz z Moto-Fart i Auto Centrum Matusiewicz po raz kolejny mieliśmy przyjemność przygotować kierowców (i ich samochody :-)) do nadchodzącego motoryzacyjnego sezonu.

Co zrobić by wygrać nawet 20 000 złotych na wyposażenie warsztatu i zostać Vipem podczas ProfiAuto Show? Co zrobić by wygrać nawet 20 000 złotych na wyposażenie warsztatu i zostać Vipem podczas ProfiAuto Show?

Główna wygrana: bon na doposażenie warsztatu o wartości 20 000 złotych, cztery kolejne wartościowe nagrody, a także status VIP dla wszystkich uczestników konkursu, dający możliwość bezpłatnego wstępu oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji podczas ProfiAuto Show 2016 – to najważniejsze założenia konkursu, związanego z siecią niezależnych warsztatów ProfiAuto Serwis.

« Wstecz1234567...14Dalej »