Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Wybierz język
Menu

Kalendarium wydarzeń

Nowy miesiąc, nowe perspektywy! Nowy miesiąc, nowe perspektywy!

Nadchodzący okres będzie dla ProfiAuto wyjątkowo gorący. Przed nami kolejne PitStopy, wyścigi górskie oraz nowe inicjatywy. Odliczamy także dni do premiery „Projektu warsztat”!

Już 3 września rusza Projekt warsztat Już 3 września rusza Projekt warsztat

Połączenie umiejętności technicznych z wiedzą marketingową oraz innowacjami z branży motoryzacyjnej – to główne założenia startującego na początku września, na antenie TVN Turbo, programu „Projekt warsztat”, powstałego z inicjatywy ProfiAuto.

ProfiAuto Racing Team na podium w Sopocie ProfiAuto Racing Team na podium w Sopocie

Słońce, morze, puchar w mistrzostwach oraz dziesiątki skontrolowanych samochodów - przeczytajcie, co ciekawego zdarzyło się u ProfiAuto w miniony weekend!

Pierwszy weekend sierpnia z ProfiAuto Pierwszy weekend sierpnia z ProfiAuto

Stan akumulatora, płynu hamulcowego, ogumienia czy wydajność klimatyzacji – to właśnie te elementy mogą zadecydować o powodzeniu wytęsknionej, wakacyjnej wyprawy. Co zrobić, żeby bezpiecznie i przyjemnie dojechać do celu?

Bezpłatny dobór części poprzez numer VIN Bezpłatny dobór części poprzez numer VIN

Wszystkie warsztaty samochodowe, współpracujące z naszymi Partnerami, zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki autoczęści po numerze VIN. Wystarczy użyć katalogu części ProfiAuto.

Ile samochodów skontrolowaliśmy w lipcu? Ile samochodów skontrolowaliśmy w lipcu?

Za nami pracowity weekend. Tym razem ekipa ProfiAuto działała na 2 frontach – część zespołu zorganizowała PitStop, a część wzięła udział w wyścigach górskich.

PitStopowy remis PitStopowy remis

Podróż ProfiAuto po Polsce trwa w najlepsze! Ale nie są to wyjazdy wakacyjne. Wąbrzeźno i Sępólno Krajeńskie to kolejne destynacje, jakie wybraliśmy na organizację cyklicznych PitStopów.

Wakacje to najlepszy czas na… PitStop Wakacje to najlepszy czas na… PitStop

Mimo, że nie wskazuje na to pogoda za oknem - sezon letni już w pełni. W celu przygotowania Waszych samochodów do nadchodzących podróży, wybraliśmy się na dwa PitStopy – do Cieszyna oraz do Limanowej.

Przeżyjmy to jeszcze raz Przeżyjmy to jeszcze raz

Mimo, że od targów ProfiAuto Show minął już ponad miesiąc, wspomnienia nadal pozostają żywe. Tym razem przygotowaliśmy dla Was filmik podsumowujący wydarzenie oczami organizatorów.

ProfiAuto i Philips rozwiążą problemy kierowców z żarówkami? ProfiAuto i Philips rozwiążą problemy kierowców z żarówkami?

Opracowanie rozwiązania, które będzie w stanie przewidzieć kłopoty z oświetleniem samochodowym, powiadomi o nich kierowcę i zaproponuje odpowiednią usługę – to zadanie postawili przed sobą uczestnicy projektu, jaki z inicjatywy ProfiAuto i Philips odbył się w Krakowie.

A może nad morze? A może nad morze?

Słońce, plaża, piasek, morze… I to wszystko na wyciągnięcie ręki! Wejherowo, Puck i Bytów – te nadmorskie miejscowości odwiedziliśmy w miniony weekend. Czy były kąpiele w morzu? Nie. Czy mieliśmy czas na wypoczynek? Również nie. Czy żałujemy? Zdecydowanie nie!

Pracowicie w ostatni weekend czerwca Pracowicie w ostatni weekend czerwca

Sprawdziliśmy ponad 100 samochodów, zespół ProfiAuto Racing Team zajął drugie miejsce w wyścigu górskim, wybraliśmy się także do Warszawy, a część naszej ekipy wsparła akcję bezpieczny warsztat.

Kolejny weekend za nami Kolejny weekend za nami

Po dodaniu 80 samochodów skontrolowanych w czwartek oraz 70 w piątek okazuje się, że w ciągu 2 dni i niemal 16 godzin pracy nasza ekipa sprawdziła stan techniczny… 150 pojazdów!

Sobota z ProfiAuto Sobota z ProfiAuto

Targi ProfiAuto Show 2016 dobiegły już końca, a nasza ekipa specjalistów po raz kolejny wyruszyła w podróż po Polsce. Tę sobotę spędziliśmy ze sklepem motoryzacyjnym Auto-Jarex na PitStopie w Skwierzynie.

« Wstecz1234567...15Dalej »