Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Kalendarium wydarzeń

Pierwszy weekend jesieni z ProfiAuto Pierwszy weekend jesieni z ProfiAuto

Trzy hasła: Projekt Warsztat, PitStopy oraz wyścigi górskie – w nich właśnie możemy streścić weekendowe wydarzenia. Jak dokładnie spędziliśmy minione dni?
więcej

Białostocki warsztat po metamorfozie | Jesienna odsłona akcji PitStop Białostocki warsztat po metamorfozie | Jesienna odsłona akcji PitStop

Jeśli mieliście okazję w sobotę oglądać TVN Turbo to na pewno pamiętacie, z jakimi problemami borykał się Auto Serwis Transportowa w programie Projekt Warsztat. Jeśli mieliście okazję w weekend wziąć udział w PitStopie ProfiAuto to na pewno wiecie, ile samochodów udało nam się skontrolować. A jeśli nie - to zaraz streścimy weekendowe wydarzenia! :-)
więcej

Dobry Serwis ulepszony | Bilans weekendowych PitStopów Dobry Serwis ulepszony | Bilans weekendowych PitStopów

Aktywnie spędzane weekendy to nieodłączna część naszej pracy. Tym razem zorganizowaliśmy 2 PitStopy, a Wy mogliście oglądać nas na ekranach telewizorów, gdzie, w Projekcie Warsztat, mierzyliśmy się z wyzwaniami stojącymi przed branżą warsztatową.
więcej

Nowy miesiąc, nowe perspektywy! Nowy miesiąc, nowe perspektywy!

Nadchodzący okres będzie dla ProfiAuto wyjątkowo gorący. Przed nami kolejne PitStopy, wyścigi górskie oraz nowe inicjatywy. Odliczamy także dni do premiery „Projektu warsztat”!
więcej

Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo

Połączenie umiejętności technicznych z wiedzą marketingową oraz innowacjami z branży motoryzacyjnej – to główne założenia startującego na początku września, na antenie TVN Turbo, programu „Projekt warsztat”, powstałego z inicjatywy ProfiAuto.
więcej

Pierwszy weekend sierpnia z ProfiAuto Pierwszy weekend sierpnia z ProfiAuto

Stan akumulatora, płynu hamulcowego, ogumienia czy wydajność klimatyzacji – to właśnie te elementy mogą zadecydować o powodzeniu wytęsknionej, wakacyjnej wyprawy. Co zrobić, żeby bezpiecznie i przyjemnie dojechać do celu?
więcej

PitStopowy remis PitStopowy remis

Podróż ProfiAuto po Polsce trwa w najlepsze! Ale nie są to wyjazdy wakacyjne. Wąbrzeźno i Sępólno Krajeńskie to kolejne destynacje, jakie wybraliśmy na organizację cyklicznych PitStopów.
więcej

Wakacje to najlepszy czas na… PitStop Wakacje to najlepszy czas na… PitStop

Mimo, że nie wskazuje na to pogoda za oknem - sezon letni już w pełni. W celu przygotowania Waszych samochodów do nadchodzących podróży, wybraliśmy się na dwa PitStopy – do Cieszyna oraz do Limanowej.
więcej

Przeżyjmy to jeszcze raz Przeżyjmy to jeszcze raz

Mimo, że od targów ProfiAuto Show minął już ponad miesiąc, wspomnienia nadal pozostają żywe. Tym razem przygotowaliśmy dla Was filmik podsumowujący wydarzenie oczami organizatorów.
więcej

ProfiAuto i Philips rozwiążą problemy kierowców z żarówkami? ProfiAuto i Philips rozwiążą problemy kierowców z żarówkami?

Opracowanie rozwiązania, które będzie w stanie przewidzieć kłopoty z oświetleniem samochodowym, powiadomi o nich kierowcę i zaproponuje odpowiednią usługę – to zadanie postawili przed sobą uczestnicy projektu, jaki z inicjatywy ProfiAuto i Philips odbył się w Krakowie.
więcej

« Wstecz1234567...15Dalej »