Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis SERWIS JANKOWIAK

Sprawdzony auto serwis w Poznaniu. Naprawa samochodów wszystkich marek.

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis SERWIS JANKOWIAK Poznań
09:00 - 18:00
Pn - Pt
09:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
W tym serwisie wymienisz opony na zimowe
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Zalety Auto serwisu

Dobry warsztat samochodowy w Poznaniu to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Poznaniu może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Poznań ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis SERWIS JANKOWIAK jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Poznaniu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Poznań ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Poznaniu przy ul. Kopanina 63. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Poznań, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 511899895.

Do warsztatu samochodowego w Poznaniu zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


Jesteśmy specjalistami w zakresie wulkanizacji oraz mycia ręcznego pojazdów przy użyciu profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych wysokiej klasy. Wykonujemy także drobne naprawy mechaniczne typu: wymiana oleju, sprawdzenie i uzupełnienie pozostałych eksploatacyjnych czy wymiana filtrów, a także serwis hamulców. Zapraszamy do nas także, jeśli zależy Ci na fachowym montażu opon połączonym z komputerowym wyważaniem kół. Dysponujemy dużą przechowalnią opon. Nasza myjnia oferuje usługi na najwyższym poziomie. Odświeżamy opony, pierzemy tapicerkę, odkurzamy wnętrze pojazdu oraz polerujemy ranty felg na tzw. "lustro". Znajdujemy się na ul. Kopanina na poznańskim Górczynie.