Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

Sprawdzony auto serwis w Poznaniu.

8:00 - 17:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Sprawdzony auto serwis w Poznaniu

Mechanik samochodowy Poznań ProfiAuto

Zdecydowana większość mieszkańców miasta Poznań posiada własny pojazd, przez co natężenie ruchu na drogach jest szczególnie duże. Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi motoryzacyjne stale rośnie. Nawet pomimo odpowiedniej dbałości o samochód oraz regularnego serwisowania, awaria auta może przydarzyć się w każdej chwili. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Poznaniu może stanowić spore wyzwanie. Mimo dużej konkurencji na rynku nie wszystkie warsztaty realizują swoje usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jeżeli szukasz kompetentnego, niezawodnego i godnego zaufania mechanika samochodowego w Poznaniu, to oferta warsztatu ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ z pewnością Ciebie zainteresuje.

O warsztacie samochodowym Poznań

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Serwis realizuje usługi motoryzacyjne od wielu lat.
Siedziba warsztatu samochodowego jest w miejscowości Poznań przy ul. Białośliwska 18. Ze względu na dogodną lokalizację, zapraszamy do korzystania z naszych usług klientów z całego miasta. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zespół składa się wyłącznie z doświadczonych mechaników, którzy profesjonalnie, uczciwie doradzą w zakresie konserwacji, naprawy i modernizacji Twojego pojazdu.

Zalety Auto serwisu Poznań

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z usług auto serwisu skorzystało już wielu klientów z całego miasta. ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ to kompetentny partner, który wesprze Cię we wszystkich sprawach dotyczących Twojego pojazdu. Nie ma znaczenia, czy jest to rutynowy przegląd pojazdu, wymiana opon, klocków hamulcowych czy ustawienie zbieżności, nasi mechanicy zadbają o to, byś mógł bezpiecznie poruszać się swoim samochodem po drogach całej Polski.

Serwis samochodowy Poznań ProfiAuto

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Poznań to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ to sprawdzony serwis w zakresie napraw powypadkowych i wszelkich prac konserwacyjnych samochodów wszystkich marek. Wszystkie działania serwisowe wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta. Naprawy samochodów zawsze wykonywane są z wykorzystaniem najlepszej jakości części samochodowych i najnowocześniejszej technologii. Serwis samochodowy przywiązuje dużą wagę do kompetencji mechaników, wysokiej jakości realizowanych usług, dotrzymywania terminów dostaw a co za tym idzie zadowolenia klienta!

Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony zespół mechaników samochodowych, oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie wszelkiego rodzaju napraw, przeglądów, diagnostyki pojazdów oraz konserwacji. Zespół mechaników wykonuje usługi z zakresu:

Do warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


 1. Gdzie mieści się warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ mieści się w Poznaniu przy ulicy ul. Białośliwska 18.

 2. Jak dojechać do warsztatu ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ mieści się w Poznaniu przy ul. Białośliwska 18. Sprawdź trasę dojazdu do warsztatu ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ na mapie.

 3. W jakich godzinach otwarty jest serwis samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ w dniach pn-pt

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ otwarty jest od pon do pt w godzinach 8:00 - 17:00.

 4. Jaki jest numer telefonu do serwisu samochodowego ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ?

  Osoby chcące skontaktować się z warsztatem ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ prosimy o kontakt telefoniczny z numerem +48515145545

 5. Jaki jest zakres usług warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ?

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ oferuje usługi z zakresu: geometria kół, mechanika pojazdowa, naprawa pomp wtryskowych, naprawa wtryskiwaczy, pomoc drogowa, ProfiAuto Pay, serwis klimatyzacji, serwis ogumienia. Zakres usług jest stale rozwijany, dlatego w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48515145545

 6. Jakie marki pojazdów są obsługiwane w auto serwisie ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ?

  W ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ obsługujemy pojazdy wszystkich marek samochodów. Dysponujemy dostępem do wysokiej jakości części samochodowych.

 7. Jaki jest cennik usług w Warsztacie ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

  W ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ ceny ustalane są indywidualnie w zależności od marki pojazdu oraz od zakresu prac. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiste przybycie do naszego warsztatu w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy.