Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

Sprawdzony auto serwis w Poznaniu.

8:00 - 17:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
W tym serwisie wymienisz opony na zimowe
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Dobry warsztat samochodowy w Poznaniu to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Poznaniu może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Poznań ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Poznaniu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Poznań ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Poznaniu przy ul. Białośliwska 18. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Poznań, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 515145545.

Do warsztatu samochodowego w Poznaniu zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


 1. Gdzie mieści się warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ mieści się w Poznaniu przy ulicy ul. Białośliwska 18.

 2. Jak dojechać do warsztatu ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ mieści się w Poznaniu przy ul. Białośliwska 18. Sprawdź trasę dojazdu do warsztatu ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ na mapie.

 3. W jakich godzinach otwarty jest serwis samochodowy ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ w dniach pn-pt

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ otwarty jest od pon do pt w godzinach 8:00 - 17:00.

 4. Jaki jest numer telefonu do serwisu samochodowego ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ?

  Osoby chcące skontaktować się z warsztatem ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ prosimy o kontakt telefoniczny z numerem +48515145545

 5. Jaki jest zakres usług warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ?

  ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ oferuje usługi z zakresu: geometria kół, mechanika pojazdowa, naprawa pomp wtryskowych, naprawa wtryskiwaczy, pomoc drogowa, ProfiAuto Pay, serwis klimatyzacji, serwis ogumienia. Zakres usług jest stale rozwijany, dlatego w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48515145545

 6. Jakie marki pojazdów są obsługiwane w auto serwisie ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ?

  W ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ obsługujemy pojazdy wszystkich marek samochodów. Dysponujemy dostępem do wysokiej jakości części samochodowych.

 7. Jaki jest cennik usług w Warsztacie ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ

  W ProfiAuto Serwis AUTO WALIŚ ceny ustalane są indywidualnie w zależności od marki pojazdu oraz od zakresu prac. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiste przybycie do naszego warsztatu w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy.