Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis STREFA Szymon Kaszyński

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Pobiedziska.

09:00 - 18:00
Pn - Pt
09:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis STREFA Szymon Kaszyński

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Pobiedziska to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Pobiedziska może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Pobiedziska ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis STREFA Szymon Kaszyński jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w miejscowości Pobiedziska posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Pobiedziska ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w miejscowości Pobiedziska przy ul. Goślińska 52. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Pobiedziska, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 (61) 415 28 81.

Do warsztatu samochodowego w miejscowości Pobiedziska zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.