Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT

Sprawdzony auto serwis w Elblągu. Naprawa samochodów wszystkich marek.

8:00 - 17:00
Pn - Pt
8:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis ZELMOT

Zalety Auto serwisu

Dobry warsztat samochodowy w Elblągu to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Elblągu może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Elbląg ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Elblągu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Elbląg ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Elblągu przy ul. Łowicka 29. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Elbląg, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 509954340.

Do warsztatu samochodowego w Elblągu zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


 1. Gdzie mieści się warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT

  ProfiAuto Serwis ZELMOT mieści się w Elblągu przy ulicy ul. Łowicka 29.

 2. Jak dojechać do warsztatu ProfiAuto Serwis ZELMOT

  ProfiAuto Serwis ZELMOT mieści się w Elblągu przy ul. Łowicka 29. Sprawdź trasę dojazdu do warsztatu ProfiAuto Serwis ZELMOT na mapie.

 3. W jakich godzinach otwarty jest serwis samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT w dniach pn-pt

  ProfiAuto Serwis ZELMOT otwarty jest od pon do pt w godzinach 8:00 - 17:00.

 4. Czy warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT otwarty jest w soboty?

  Tak warsztat ProfiAuto Serwis ZELMOT jest otwarty w soboty w godzinach: 8:00 - 14:00.

 5. Jaki jest numer telefonu do serwisu samochodowego ProfiAuto Serwis ZELMOT?

  Osoby chcące skontaktować się z warsztatem ProfiAuto Serwis ZELMOT prosimy o kontakt telefoniczny z numerem +48509954340

 6. Jaki jest zakres usług warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis ZELMOT?

  ProfiAuto Serwis ZELMOT oferuje usługi z zakresu: diagnostyka komputerowa, door to door, mechanika silnika, ozonowanie, regulacja geometrii, serwis klimatyzacji. Zakres usług jest stale rozwijany, dlatego w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48509954340

 7. Jakie marki pojazdów są obsługiwane w auto serwisie ProfiAuto Serwis ZELMOT?

  W ProfiAuto Serwis ZELMOT obsługujemy pojazdy wszystkich marek samochodów. Dysponujemy dostępem do wysokiej jakości części samochodowych.

 8. Jaki jest cennik usług w Warsztacie ProfiAuto Serwis ZELMOT

  W ProfiAuto Serwis ZELMOT ceny ustalane są indywidualnie w zależności od marki pojazdu oraz od zakresu prac. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiste przybycie do naszego warsztatu w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy.