Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis WoWit

Sprawdzony auto serwis w Skarżysku-Kamiennej. Naprawa samochodów wszystkich marek.

Brak oceny
Aktualna ocena: 4.50
8:30 - 17:00
Pn - Pt
8:30 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Dobry warsztat samochodowy w Skarżysku-Kamiennej to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Skarżysku-Kamiennej może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Skarżysko-Kamienna ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis WoWit jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Skarżysku-Kamiennej posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Skarżysko-Kamienna ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Rycerska 187 . Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Skarżysko-Kamienna, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 692453086.

Do warsztatu samochodowego w Skarżysku-Kamiennej zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.