Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis GANER

Sprawdzony auto serwis w Skarżysku-Kamiennej.

8:00 - 17:00
Pn - Pt
07:00 - 13:00
Sob
nieczynne
Nd
W tym serwisie wymienisz opony na zimowe
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis GANER

Zalety Auto serwisu

Dobry warsztat samochodowy w Skarżysku-Kamiennej to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Skarżysku-Kamiennej może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Skarżysko-Kamienna ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis GANER jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Skarżysku-Kamiennej posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Skarżysko-Kamienna ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Mościckiego 18. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Skarżysko-Kamienna, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 519428232.

Do warsztatu samochodowego w Skarżysku-Kamiennej zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


Jesteśmy certyfikowanym serwisem MOTO Flota.zarządzanie flotą samochodową