Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski

 

Sprawdzony auto serwis w Warszawie. Naprawa samochodów wszystkich marek.

08:00 - 17:30
Pn - Pt
9:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Warszawa-Ursynów to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Warszawa-Ursynów może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Warszawa-Ursynów ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w miejscowości Warszawa-Ursynów posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Warszawa-Ursynów ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w miejscowości Warszawa-Ursynów przy Karczunkowska 148 B, . Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Warszawa-Ursynów, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 22 821 00 16.

Do warsztatu samochodowego w miejscowości Warszawa-Ursynów zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


 1. Gdzie mieści się warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski

  ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski mieści się w miejscowości Warszawa-Ursynów przy ulicy Karczunkowska 148 B, .

 2. Jak dojechać do warsztatu ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski

  ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski mieści się w miejscowości Warszawa-Ursynów przy Karczunkowska 148 B, . Sprawdź trasę dojazdu do warsztatu ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski na mapie.

 3. W jakich godzinach otwarty jest serwis samochodowy ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski w dniach pn-pt

  ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski otwarty jest od pon do pt w godzinach 08:00 - 17:30.

 4. Czy warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski otwarty jest w soboty?

  Tak warsztat ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski jest otwarty w soboty w godzinach: 9:00 - 14:00.

 5. Jaki jest numer telefonu do serwisu samochodowego ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski?

  Osoby chcące skontaktować się z warsztatem ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski prosimy o kontakt telefoniczny z numerem +48517831780

 6. Jaki jest zakres usług warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski?

  ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski oferuje usługi z zakresu: blacharnia, Car audio / elektronika / alarmy, Chiptuning, diagnostyka komputerowa, diesel serwis, door to door, elektryka samochodowa, mechanika silnika, naprawa układów chłodzenia, naprawa wydechów, naprawy główne silników, naprawy główne skrzyni biegów, obsługa ASB, obsługa filtrów DPF, obsługa samochodów hybrydowych, obsługa układu hamulcowego, obsługa układów zawieszenia, Pomoc drogowa / holowanie, serwis klimatyzacji. Zakres usług jest stale rozwijany, dlatego w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48517831780

 7. Jakie marki pojazdów są obsługiwane w auto serwisie ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski?

  W ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski obsługujemy pojazdy wszystkich marek samochodów. Dysponujemy dostępem do wysokiej jakości części samochodowych.

 8. Jaki jest cennik usług w Warsztacie ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski

  W ProfiAuto Serwis A.M. AUTO POL Mirosław Antoszewski ceny ustalane są indywidualnie w zależności od marki pojazdu oraz od zakresu prac. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiste przybycie do naszego warsztatu w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy.