Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis WOCARS

Sprawdzony auto serwis w Zielonej Górze. Naprawa samochodów wszystkich marek.

08:00 - 18:00
Pn - Pt
08:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis WOCARS

Dobry warsztat samochodowy w Zielonej Górze to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Zielonej Górze może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Zielona Góra ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis WOCARS jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Zielonej Górze posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Zielona Góra ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Zielonej Górze przy ul. Stary Kisielin-Zatorze 25. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Zielona Góra, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 729617045.

Do warsztatu samochodowego w Zielonej Górze zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.