Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis EUROTECH Radosław Judziński

Sprawdzony auto serwis w Wrocławiu. Naprawa samochodów wszystkich marek.

Brak oceny
Aktualna ocena: 4.92
8:00 - 18:00
Pn - Pt
8:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis EUROTECH Radosław Judziński

Nasz warsztat samochodowy znajduje się w miejscowości Wrocław. Jesteśmy Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

  • diagnostyka diesla
  • diagnostyka komputerowa
  • mechanika silnika
  • naprawy główne
  • serwis klimatyzacji

Dobry warsztat samochodowy w Wrocławiu to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Wrocławiu może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis EUROTECH Radosław Judziński jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Wrocławiu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy które wyróżniają nasz auto serwis

Siedziba naszego warsztatu samochodowego znajduje się w Wrocławiu przy ul. Robotnicza 1B. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Wrocław, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 500711890

Do warsztatu samochodowego w Wrocławiu zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.