Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MTMS natalia Andrysz-John

Sprawdzony auto serwis w Lubaniu. Naprawa samochodów wszystkich marek.

Brak oceny
Aktualna ocena: 4.25
8:00 - 18:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Nasz warsztat samochodowy znajduje się w miejscowości Lubań. Jesteśmy Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

  • diagnostyka komputerowa
  • klimatyzacja
  • mechanika samochodowa
  • wulkanizacja

Dobry warsztat samochodowy w Lubaniu to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Lubaniu może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MTMS natalia Andrysz-John jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Lubaniu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy które wyróżniają nasz auto serwis

Siedziba naszego warsztatu samochodowego znajduje się w Lubaniu przy Rybacka 21. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Lubań, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 605565656

Do warsztatu samochodowego w Lubaniu zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.