Projekt Warsztat to program telewizyjny powstały z inicjatywy ProfiAuto. I edycja została wyemitowana przez stację TVN Turbo w 2016 roku.

Każdy odcinek prezentuje metamorfozę innego warsztatu samochodowego, który unowocześnia swoje usługi i doskonali procesy obsługi klienta, aby zwiększyć konkurencyjność na rynku. Bohaterowie poznają nowoczesne techniki napraw oraz dowiadują się, jak działać efektywniej. Prowadzącym program jest ekspert motoryzacyjny Łukasz Ryś.

Odcinki pierwszej edycji przyciągały przed ekrany telewizorów średnio 100 000 widzów. W efekcie, Projekt Warsztat uplasował się w czołowej 5-tce wszystkich programów TVN Turbo. Inicjatywę docenili nie tylko widzowie. Jury prestiżowego Konkursu Kreacji w Reklamie „Kreatura” przyznało Projektowi Warsztat wyróżnienie w kategorii „Content marketing/Branded Content”. Program konkurował z inicjatywami takich marek, jak: BMW, Intel, Tołpa czy Lurpak.

Projekt Warsztat - wyróżnienie

Wyróżnienie za program

"Projekt Warsztat"

Ogólnopolski Konkurs Kreacji w Reklamie KREATURA
kategoria "Content marketing/Branded content"

Program wyemitowany na antenie TVN Turbo

Oglądaj Online Zobacz zwiastun

Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji Projektu Warsztat i poddać swój serwis motoryzacyjnej rewolucji? Wypełnij formularz.