Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

O ProfiAuto

ProfiAuto to marka zrzeszająca największe hurtownie, najlepsze sklepy motoryzacyjne i najsprawniejsze serwisy samochodowe. Poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne i biznesowe oraz  rozwinięty system dystrybucji od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Sieć ProfiAuto opiera się na specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych hurtowniach, sklepach i warsztatach motoryzacyjnych w Polsce. Za jej pośrednictwem sprzedawane są części i akcesoria samochodowe pochodzące od renomowanych światowych producentów. Marka oferuje także intensywne wsparcie biznesowe, informatyczne, promocyjne oraz szkoleniowe. W ramach projektu ProfiAuto, Partnerzy otrzymują również możliwość udziału w zintegrowanych działaniach wizerunkowych, przekładających się na efekty biznesowe w obrębie ich lokalnych rynków. Ponadto sieć oferuje wsparcie techniczne skierowane do serwisów samochodowych oraz wiele atrakcji i promocji dla kierowców.

ProfiAuto to także wydarzenia motoryzacyjne i akcje organizowane w całej Polsce. Wśród nich znajdują się międzynarodowe targi motoryzacyjne ProfiAuto Show, na których co roku pojawiają się zarówno profesjonaliści z branży, jak i pasjonaci motoryzacji. ProfiAuto organizuje również cykliczne akcje PitStop, mające na celu uświadamianie kierowców w zakresie stanu technicznego ich samochodów. Sieć bierze czynny udział w różnorodnych branżowych eventach oraz kampaniach dotyczących bezpieczeństwa, wspierając je jako współorganizator, partner lub sponsor. Marka jest aktywna również w motorsporcie, gdzie ProfiAuto Racing Team z sukcesami rywalizuje w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Każdy rok działania to dla ProfiAuto kolejne wyzwanie i pretekst do podejmowania nowych, świeżych inicjatyw.

Zapraszamy do współpracy!

 W celu odnalezienia punktu ProfiAuto w Twojej okolicy zapraszamy na mapę sklepów i serwisów samochodowych.