ProfiAuto to ogólnopolska sieć hurtowni motoryzacyjnych oraz sklepów i serwisów samochodowych, która założona została w 2009 roku przez firmę Moto-Profil. Sieć obecnie składa się z blisko 250 podmiotów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. To właśnie za ich pośrednictwem marka ProfiAuto dystrybuuje ok. 350 000 części samochodowych.

Dystrybutor części samochodowych - najwyższej jakości

Dystrybucja części samochodowych to jedno z najważniejszych zadań solidnego i pewnego sklepu motoryzacyjnego oraz zdecydowanie kluczowy element jego funkcjonowania. Cała sieć ProfiAuto swoją markę i siłę zbudowała na niezawodnym systemie dystrybucji firmy Moto-Profil. Firma Moto-Profil jest właścicielem marki ProfiAuto, dzięki czemu na szeroką skalę możemy korzystać z doświadczenia i rewelacyjnych rozwiązań od lat cenionego w branży przedsiębiorstwa.

Siedziba Moto-profil

Niezawodny system dystrybucji

Moto-Profil dysponuje jednym z najlepszych na rynku systemów dystrybucji części zamiennych. Jego trzon tworzy współpraca z lokalnymi Partnerami Handlowymi, którymi w większości są hurtownie i sklepy motoryzacyjne, zaopatrujące w towar warsztaty samochodowe. Siłą systemu dystrybucji firmy Moto-Profil, z którego pełnymi garściami czerpie ProfiAuto jest wysoce efektywny system logistyczny oparty na najnowocześniejszych technologiach internetowych. Wśród innowacyjnych rozwiązań warto wymienić m.in. niezwykle skuteczny system zamówień on-line MotoNet. Dodatkowo warto podkreślić, że intuicyjny i łatwy w obsłudze system sprawia, że ponad 98% zamówień realizowanych jest właśnie drogą elektroniczną. Wszystko to sprawia, że ProfiAuto jest doskonałym dystrybutorem części zamiennych.

Zawsze na czas

Cechą charakterystyczną niezawodnego systemu dystrybucji jest także jego wysoka skuteczność. System dystrybucji ProfiAuto zapewnia naszym Partnerom dostawy zawsze na czas. W dzisiejszych czasach czas to pieniądz i nasza firma doskonale sobie zdaje z tego sprawę. Dzięki temu, że dostarczamy zamówiony towar w określonym czasie, pozwalamy naszym Partnerom na obniżenie ich stanów magazynowych przy jednoczesnym posiadaniu szerokiej oferty asortymentowej. Rozwiązanie to przynosi również bez wątpienia widoczne i namacalne oszczędności. Większość sklepów i hurtowni motoryzacyjnych zaopatrujemy w trybie nocnym - zamawiając towar do godz. 18:00, zostanie on dostarczony najpóźniej do godz. 8:00 dnia następnego.

ProfiAuto - solidny dostawca części samochodowych

ProfiAuto wyróżnia się także bardzo wysokim stopniem realizacji zamówień. To również jedna z tych cech, które sprawiają, że marka ProfiAuto od wielu lat odnosi spore sukcesy w branży. To właśnie ta niezawodność i pewność otrzymania zawsze na czas zamówionego towaru stanowi siłę marki ProfiAuto oraz plasuje ją w czołówce najlepszych dostawców części samochodowych.

Dane handlowe

Moto-Profil Sp. z o.o.
ul. Niedźwiedziniec 10, 
41-506 Chorzów

tel+48 32 604 10 00
fax +48 32 604 10 01

Email
info@moto-profil.pl
sekretariat@moto-profil.pl

NIP: 954-20-22-592
NIP EU: PL9542022592
REGON: 271218714

Nr wpisu do KRS:0000025700
Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 4.006.000 PLN