Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Składamy się z najlepszych części

 

O ProfiAuto

ProfiAuto - samochódProfiAuto to sieć najlepszych sklepów motoryzacyjnych, największych hurtowni i najprężniej działających serwisów samochodowych w Polsce. W punktach sygnowanych ProfiAuto na klientów czekają części samochodowe i akcesoria czołowych marek. Firmy należące do sieci otrzymują stałe wsparcie techniczne, biznesowe, informatyczne i marketingowe.

Więcej o ProfiAuto


Wydarzenia

Wydarzenia - ProfiAuto ShowProfiAuto to także ogólnopolskie eventy motoryzacyjne i kampanie promujące bezpieczeństwo na drogach. Jesteśmy organizatorem ProfiAuto Show – targów dla profesjonalistów i fanów motoryzacji. W ramach cyklicznych akcji PitStop, eksperci ProfiAuto podróżują po całym kraju, by bezpłatnie kontrolować stan techniczny pojazdów miejscowych kierowców.

Więcej o wydarzeniach


Szkolenia

SzkolenieW ProfiAuto stawiamy na rozwój. Organizujemy szkolenia techniczne, produktowe i marketingowe dla partnerskich sklepów i serwisów. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt szkoleń. Dbamy również o edukację przyszłych mechaników. W ramach programu „ProfiAuto dla szkół”, udostępniamy szkołom bazę najnowszych danych technicznych Moto-Serwis.

Więcej o szkoleniach


ProfiAuto Racing Team

ProfiAuto Racing TeamMarka ProfiAuto aktywnie działa w motorsporcie. Nasza drużyna, ProfiAuto Racing Team, z powodzeniem rywalizuje w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz Classicauto Cup. W 2016 roku zadebiutowała także na Rajdzie Barbórka. Zespół ProfiAuto Racing Team tworzą kierowcy wyścigowi: Waldemar Kluza, Michał Tochowicz i Łukasz Kopiec. 

Więcej o ProfiAuto Racing Team