O ProfiAuto

ProfiAuto - samochódProfiAuto to sieć najlepszych sklepów motoryzacyjnych, największych hurtowni i najprężniej działających serwisów samochodowych w Polsce. W punktach sygnowanych ProfiAuto na klientów czekają części samochodowe i akcesoria czołowych marek. Firmy należące do sieci otrzymują stałe wsparcie techniczne, biznesowe, informatyczne i marketingowe.  

Więcej o ProfiAuto


Szkolenia

SzkolenieW ProfiAuto stawiamy na rozwój. Organizujemy szkolenia techniczne, produktowe i marketingowe dla partnerskich sklepów i serwisów. W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt szkoleń. Dbamy również o edukację przyszłych mechaników. W ramach programu „ProfiAuto dla szkół”, udostępniamy szkołom bazę najnowszych danych technicznych Moto-Serwis.

Więcej o szkoleniach


ProfiAuto PitStop

ProfiAuto PitStopW ramach cyklicznych akcji PitStop, eksperci ProfiAuto przemierzają Polskę, Czechy i Słowację, by bezpłatnie kontrolować stan techniczny pojazdów miejscowych kierowców. Towarzyszą im lokalni Partnerzy. Na „warsztat” mechaników trafiają zarówno elementy wyposażenia, jak i podwozie. Celem akcji jest zachęcenie kierowców do regularnego sprawdzania kondycji ich samochodów i podkreślanie wpływu, bieżącej kontroli na bezpieczeństwo.

Więcej o ProfiAuto PitStop


Co nowego?

ProfiAuto Racing TeamW ProfiAuto stawiamy na nowoczesność i rozwój. Bezustannie pracujemy nad nowymi projektami oraz rozwijamy aktualnie wdrożone inicjatywy. Jesteśmy w centrum najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych. Organizujemy targi ProfiAuto Show i wiele innych, emocjonujących eventów. W akcje włączamy partnerskie sklepy, hurtownie i serwisy – aby rosły w siłę!

Więcej o nowych projektach


Wydarzenia

Wydarzenia - ProfiAuto ShowProfiAuto to także ogólnopolskie eventy motoryzacyjne i kampanie promujące bezpieczeństwo na drogach. Jesteśmy organizatorem ProfiAuto Show – targów dla profesjonalistów i fanów motoryzacji. W ramach cyklicznych akcji PitStop, eksperci ProfiAuto podróżują po całym kraju, by bezpłatnie kontrolować stan techniczny pojazdów miejscowych kierowców.

Więcej o wydarzeniach


ProfiAuto Show

ProfiAuto Show - targi motoryzacyjneJesteśmy głównym organizatorem targów ProfiAuto Show – jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Wydarzenie dedykowane jest zarówno profesjonalistom związanym z branżą, jak i fanom motoryzacji. Odbywające się co roku targi umożliwiają nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz poznanie najnowocześniejszych rozwiązań automotive.

Więcej o ProfiAuto Show


Projekt Warsztat

Projekt Warsztat ProfiAutoProfiAuto jest inicjatorem programu Projekt Warsztat, którego I edycja została wyemitowana przez stację TVN Turbo w 2016 roku. Program, prowadzony przez eksperta motoryzacyjnego Łukasza Rysia, jest odpowiedzią na rosnącą konkurencję na rynku warsztatów samochodowych oraz wymagania klientów wobec mechaników. Każdy odcinek przedstawia historię innego warsztatu samochodowego.

Więcej o programie


ProfiAuto Racing

ProfiAuto RacingRajdowe maszyny, bezkompromisowi kierowcy i mechanicy, dla których wyścigowe rzemiosło nie ma tajemnic. Wszystko, co związane z motorsportem na wyciągnięcie ręki – oto ProfiAuto Racing!

Więcej o ProfiAuto Racing