Nowa Era Motoryzacji

XV edycja targów ProfiAuto Show

Program targów

Sobota - 23.06.2018

Godziny otwarcia targów
10.00 - 18.00 Hala wystawiennicza w MCK oraz Spodek
10.00 - 20.00 Plac Honorowy przed Spodkiem (atrakcje na zewnątrz)
Atrakcje - Plac Honorowy przed Spodkiem
11.00-11.30 Pokazy FMX i TrialPokazy FMX i Trial - Zupełnie nowe, jedyne w swoim rodzaju pokazy freestyle motocross, przygotowane przez Freestyle Family specjalnie na ProfiAuto Show. Plac przed Spodkiem zapełnią dwa mobilne lądowania i dwa kickery, które, ustawione w przeciwną stronę, stworzą widowiskowe show. Sześciu europejskiej klasy zawodników wprowadzi Was w pełen emocji świat FMX i Trial.
13.00-13.30
15.00-15.30
10.00-18.00 Rzut CAR-ny (wbijanie piłki do bramki samochodem)Rzut CAR-ny (wbijanie piłki do bramki samochodem) - Próbowałeś kiedyś wbić piłkę do bramki… samochodem? Dwa pojazdy z nakładkami easy drift, wielka piłka i bramka - sprawdź swoje umiejętności! Kino motoryzacyjne BremboKino motoryzacyjne Brembo - Pierwsze kino motoryzacyjne w MCK czeka na wszystkich, którzy chcą przeżyć wyjątkowe emocje podczas kultowych filmów akcji. Tor kartingowyTor kartingowy - Mocne wejście w zakręt, szybka prosta... Z którym znajomym pościgasz się podczas ProfiAuto Show? Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalny tor kartingowy, na którym mogą próbować swoich sił zarówno dorośli, jak i dzieci. Pokazy i konkursy samochodów RCPokazy i konkursy samochodów RC - Tor dla superszybkich modeli zdalnie sterowanych, o powierzchni około 100 m2. Stań do wyścigu ze znajomymi jedną z czterech rajdówek 4x4 ProfiAuto w skali 1:10. Symulator jazdy na jednym koleSymulator jazdy na jednym kole - Zasiądź za kierownicą ścigacza Honda CBR 954RR FireBlade i poczuj się jak stunter robiący wheelie na pełnym gazie! Symulator pozwala na rzeczywiste odwzorowanie jazdy motocyklem na jednym kole - idealny dla motocyklowych zajawkowiczów! Symulator RosomakSymulator Rosomak - Symulator, który pozwoli Ci sprawdzić, czy potrafisz poprowadzić prawdziwego "Rosomaka" - kołowy transporter opancerzony. Świetna zabawa, nie tylko dla mężczyzn! Pokazy Bikini Car WashPokazy Bikini Car Wash - Piękne dziewczyny, bikini, piana i supersamochody - specjalne pokazy tylko dla Was!
16.00 Koncert ST. James HotelKoncert ST. James Hotel - Alternatywny zespół ze Śląska. Kompozycje St. James Hotel oferują podróż do nowego wymiaru dźwięków; świeże brzmienia odkrywają świat, w którym dużo się dzieje i do którego chętnie się wraca. W skład dyskografii wchodzi album debiutancki z roku 2011 oraz najnowsza płyta z 2018 roku.
17.00 Koncert Uszer x AdeckiUszer x Adecki - raper Adecki aktywnie działa w branży hip-hopowej od 2001 roku; Uszer - od 2006. Od dziesięciu lat raperzy grają w ducie. Koncertują w całej Polsce, a ich występy wyróżniają żywiołowość i widowiskowość.
18.00 Koncert Tommy Say NoKoncert Tommy Say No - to zespół z Bielska-Białej, grający muzykę z pogranicza metalu, rocka i rapu. Ich mocną stroną jest mieszanie styli muzycznych i selektywne dobieranie najlepszych smaków ze świata ciężkich brzmień. Grupa powstała w 2003 roku. Zespół wydał do tej pory dwie niezależne płyty "Perfect Isolation" oraz "Dream of California".
19.00 Koncert Kaliber 44Kaliber 44 Zespół - legenda. Zaliczany do najważniejszych przedstawicieli hip-hopu w Polsce. Główna gwiazda wieczoru i koncert, którego nie można przegapić!
Atrakcje przy Strefie Mechanika (plac przy wyjściu z hali wystawienniczej)
10.00-18.00 Pokazy driftu oraz TaxiDriftPokazy driftu oraz TaxiDrift - Zapach palonej gumy, jazda wyłącznie bokiem, duża prędkość i spora dawka adrenaliny - to wszystko poczujesz ślizgając się w 500-konnym BMW. Na pokazie driftu podczas ProfiAutoShow zobaczysz świat przysłonięty kłębami dymu z pozycji pasażera.
10.00-18.00 Miasteczko Mechanika
Pokazy najnowszych urządzeń do wyposażenia warsztatu oraz liczne konkursy z nagrodamiMiasteczko Mechanika - W " Strefie Mechanika" zaprezentowane zostanie pełne spektrum wyposażenia warsztatowego, a w tym m. in. urządzenia spawalnicze i do napraw blacharskich, nagrzewnice indukcyjne, innowacyjna montażownica do opon czy narzędzia i elektronarzędzia. Dodatkowo będziesz miał możliwość wzięcia udziału w konkursach z cennymi nagrodami!
Spodek
10.00-18.00 Wystawa samochodów ekskluzywnych oraz strefa dealerówWystawa samochodów ekskluzywnych oraz strefa dealerów - Supersamochody zaprezentują dealerzy samochodowi, a wśród nich Mercedes, Toyota i Lexus, Ford, Volvo, Tesla, Skoda oraz Infiniti. Swoje projekty pokażą także jedne z najlepszych grup tunningowych w Polsce: Best Performance, Extreme Master oraz Team 200+. Strzelnica laserowaStrzelnica laserowa - Multimedialny Trenażer Strzelecki w wersji laserowej to atrakcja dedykowana wszystkim, którzy chcą spróbować swoich umiejętności w posługiwaniu się bronią laserową. Skaner 3DSkaner 3D - Pamiątka z targów w postaci Twojego trójwymiarowego zdjęcia wykonana w niespełna sekundy? Tylko na stanowisku fotografii 3D, zwanej także skanerem 3D! Pokazy barmańskiePokazy barmańskie - Jak w ciekawy i widowiskowy sposób, w krótkim czasie, przygotować efektowny napój? Przekonasz się podczas profesjonalnych pokazów barmańskich. Pokazy Pole DancePokazy Pole Dance - Kompozycja tańca, akrobatyki i gimnastyki na najwyższym poziomie.Pokazy TwerkuPokazy Twerku - Pokaz tańca zorganizowany przez profesjonalną grupę taneczna "Miss Divine".
Hala wystawiennicza - stoisko TVN Turbo | prowadzący - Adam Kornacki
11.00 Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski
11.30   Adam Klimek
12.00  Przemysław Szafrański
12.30  Konkurs
13.00  Grzegorz Duda
13.30  Joanna Czuba-Szafrańska, Robert Telenga, Kazimierz Skuratowicz, Makuwa - Paweł Opaliński
14.00  Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski
14.30 Konkurs
15.00  Kuba Misiniec
16.00 Konkurs
Hala wystawiennicza - stoisko ProfiAuto
11.00 Maciej Wisławski
13.00  Adam Klimek
15.00 Maciej Wisławski i Krzysztof Hołowczyc

Niedziela - 24.06.2018

Godziny otwarcia targów
10.00 - 16.00 Hala wystawiennicza w MCK oraz Spodek
10.00 - 16.00 Plac Honorowy przed Spodkiem (atrakcje na zewnątrz)
Atrakcje - Plac Honorowy przed Spodkiem
11.00-11.40 Pokazy FMX i TrialPokazy FMX i Trial - Zupełnie nowe, jedyne w swoim rodzaju pokazy freestyle motocross, przygotowane przez Freestyle Family specjalnie na ProfiAuto Show. Plac przed Spodkiem zapełnią dwa mobilne lądowania i dwa kickery, które, ustawione w przeciwną stronę, stworzą widowiskowe show. Sześciu europejskiej klasy zawodników wprowadzi Was w pełen emocji świat FMX i Trial.
13.00-13.40
15.00-15.40
10.00-16.00 Rzut CAR-ny (wbijanie piłki do bramki samochodem)Rzut CAR-ny (wbijanie piłki do bramki samochodem) - Próbowałeś kiedyś wbić piłkę do bramki… samochodem? Dwa pojazdy z nakładkami easy drift, wielka piłka i bramka - sprawdź swoje umiejętności! Kino motoryzacyjne BremboKino motoryzacyjne Brembo - Pierwsze kino motoryzacyjne w MCK czeka na wszystkich, którzy chcą przeżyć wyjątkowe emocje podczas kultowych filmów akcji. Tor kartingowyTor kartingowy - Mocne wejście w zakręt, szybka prosta... Z którym znajomym pościgasz się podczas ProfiAuto Show? Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalny tor kartingowy, na którym mogą próbować swoich sił zarówno dorośli, jak i dzieci. Pokazy i konkursy samochodów RCPokazy i konkursy samochodów RC - Tor dla superszybkich modeli zdalnie sterowanych, o powierzchni około 100 m2. Stań do wyścigu ze znajomymi jedną z czterech rajdówek 4x4 ProfiAuto w skali 1:10. Symulator jazdy na jednym koleSymulator jazdy na jednym kole - Zasiądź za kierownicą ścigacza Honda CBR 954RR FireBlade i poczuj się jak stunter robiący wheelie na pełnym gazie! Symulator pozwala na rzeczywiste odwzorowanie jazdy motocyklem na jednym kole - idealny dla motocyklowych zajawkowiczów! Symulator RosomakSymulator Rosomak - Symulator, który pozwoli Ci sprawdzić, czy potrafisz poprowadzić prawdziwego "Rosomaka" - kołowy transporter opancerzony. Świetna zabawa, nie tylko dla mężczyzn! Pokazy Bikini Car WashPokazy Bikini Car Wash - Piękne dziewczyny, bikini, piana i supersamochody - specjalne pokazy tylko dla Was!
Atrakcje przy Strefie Mechanika (plac przy wyjściu z hali wystawienniczej)
10.00-16.00 Pokazy driftu oraz TaxiDriftPokazy driftu oraz TaxiDrift - Zapach palonej gumy, jazda wyłącznie bokiem, duża prędkość i spora dawka adrenaliny - to wszystko poczujesz ślizgając się w 500-konnym BMW. Na pokazie driftu podczas ProfiAutoShow zobaczysz świat przysłonięty kłębami dymu z pozycji pasażera.
10.00-16.00 Miasteczko Mechanika
Pokazy najnowszych urządzeń do wyposażenia warsztatu oraz liczne konkursy z nagrodamiMiasteczko Mechanika - W " Strefie Mechanika" zaprezentowane zostanie pełne spektrum wyposażenia warsztatowego, a w tym m. in. urządzenia spawalnicze i do napraw blacharskich, nagrzewnice indukcyjne, innowacyjna montażownica do opon czy narzędzia i elektronarzędzia. Dodatkowo będziesz miał możliwość wzięcia udziału w konkursach z cennymi nagrodami!
Spodek
12.00 Europejska premiera: Lexus ES
10.00 - 16.00 Wystawa samochodów ekskluzywnych oraz strefa dealerówWystawa samochodów ekskluzywnych oraz strefa dealerów - Supersamochody zaprezentują dealerzy samochodowi, a wśród nich Mercedes, Toyota i Lexus, Ford, Volvo, Tesla, Skoda oraz Infiniti. Swoje projekty pokażą także jedne z najlepszych grup tunningowych w Polsce: Best Performance, Extreme Master oraz Team 200+.Strzelnica laserowaStrzelnica laserowa - Multimedialny Trenażer Strzelecki w wersji laserowej to atrakcja dedykowana wszystkim, którzy chcą spróbować swoich umiejętności w posługiwaniu się bronią laserową. Skaner 3DSkaner 3D - Pamiątka z targów w postaci Twojego trójwymiarowego zdjęcia wykonana w niespełna sekundy? Tylko na stanowisku fotografii 3D, zwanej także skanerem 3D! Pokazy barmańskiePokazy barmańskie - Jak w ciekawy i widowiskowy sposób, w krótkim czasie, przygotować efektowny napój? Przekonasz się podczas profesjonalnych pokazów barmańskich. Pokazy Pole DancePokazy Pole Dance - Kompozycja tańca, akrobatyki i gimnastyki na najwyższym poziomie. Pokazy TwerkuPokazy Twerku - Pokaz tańca zorganizowany przez profesjonalną grupę taneczna "Miss Divine".
Hala wystawiennicza - stoisko TVN Turbo | prowadzący - Rafał Jemielita
11.00 Kuba Bielak
11.30   Adam Klimek
12.00  Przemysław Szafrański
12.30  Konkurs
13.00  Grzegorz Duda
13.30  Kazimierz Skuratowicz, Makuwa - Paweł Opaliński
14.00  Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski
14.30 Konkurs
15.00  Kuba Misiniec
16.00 Konkurs
16.00Zakończenie targów

Sprawdź pozostałe atrakcje