ProfiAuto Show 2020
Napędzane pasją

Podczas ProfiAuto Show 2019 na ponad 20 000 m2 powierzchni swoją ofertę zaprezentowało 150 światowych marek automotive. Targi odwiedziło 46 000 gości.

Zobacz jak dojechać 

 

Główne atrakcje poprzedniej edycji
ProfiAuto Show 2019

ProfiAuto Show to źródło motoryzacyjnych emocji na najwyższym poziomie. Podczas targów odbywają się widowiskowe pokazy i wyjątkowe premiery. Wydarzeniu towarzyszą liczne atrakcje i konkursy z nagrodami zarówno w specjalnej Strefie Rozrywki, jak i na stoiskach wystawców.

Czytaj więcej

Wystawcy targów motoryzacyjnych 2019

wystawcy targów motoryzacyjnych 2019

Dodatkowo na naszych targach motoryzacyjnych 2019 będzie można zobaczyć nie tylko supersamochody i wyjątkowe atrakcje rozrywkowe, ale przede wszystkim wystawców z branży motoryzacyjnej. Wśród wystawców będzie można spotkac producentów części samochodowych oraz przedstawicieli wiodących marek branży automotive. 

Czytaj więcej

Tak było w 2019 roku!
Relacja z XVI edycji

Szesnastej edycji ProfiAuto Show przyświecało hasło „Napędzane pasją”. W weekend 8-9 czerwca do Katowic zjechali miłośnicy motoryzacji i najważniejsi przedstawiciele branży. Frekwencja była rekordowa – atrakcje obejrzało w ciągu dwóch dni 46 000 gości, a więc o 6 tysięcy więcej niż w roku ubiegłym. Po raz kolejny dużą grupę zwiedzających stanowili specjaliści, głównie mechanicy samochodowi.

Czytaj więcej