Nowa Era Motoryzacji

XV edycja targów ProfiAuto Show

Relacja z ProfiAuto Show 2017

Adam Klimek mianowany na szkoleniowca mechaników ProfiAuto Serwis, ogłoszenie kooperacji z producentem aplikacji Yanosik, setki wystawców i dziesiątki tysięcy profesjonalistów branży automotive i gości – tak w skrócie można podsumować czternastą edycję jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

ProfiAuto Show - relacja 2017

Tegoroczną edycję wydarzenia można uznać za rekordową pod względem ilości odwiedzających - w sumie w trakcie dwóch dni targi odwiedziło 40 tys. gości. Kolejny raz podczas ProfiAuto Show przeszkolono tysiące mechaników samochodowych oraz zaprezentowano całkowicie nowe rozwiązania stosowane w branży automotive. Poinformowano także o podjęciu współpracy z producentem jednej z najpopularniejszych aplikacji wśród polskich kierowców. Na żadnych wcześniejszych targach nie działo się tak dużo i tak spektakularnie.

– W trakcie wydarzenia pokazaliśmy nie tylko kierunek, w którym zmierza branża motoryzacyjna, ale także kierunek, w którym chcemy rozwijać nasz wyjątkowy projekt - ProfiAuto. Obecność na imprezie była  doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, spotkania wybitnych fachowców ze świata motoryzacji, wymiany cennych doświadczeń oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych – mówi Michał Tochowicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju marki ProfiAuto.

Podczas targów ProfiAuto Show 2017 odbyło się również ponad sto szkoleń dedykowanych mechanikom i właścicielom warsztatów samochodowych. Swoje produkty zaprezentowało 140 wystawców. Nie zabrakło także spektakularnych atrakcji. Odwiedzający na długo zapamiętają przejazdy terenowym samochodem po mobilnym torze off-roadowym o nachyleniu ponad 40 stopni oraz wyjątkowe pokazy motocyklowe.  

– Obecność na imprezie była  doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, spotkania wybitnych fachowców ze świata motoryzacji, wymiany cennych doświadczeń oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych – mówi Michał Tochowicz. – Ta edycja już za nami, dlatego intensywnie zaczynamy myśleć o jubileuszowym piętnastym wydarzeniu, które odbędzie się w 2018 roku – dodaje.