Nowa Era Motoryzacji

XV edycja targów ProfiAuto Show

Poprzednie edycje

Relacja z ProfiAuto Show 2018 Relacja z ProfiAuto Show 2018

Aż 150 wystawców, dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i 40 tysięcy gości, z których niemal 1/4 to mechanicy – jubileuszowa, 15. edycja największych targów motoryzacyjnych na Śląsku była rekordowa pod wieloma względami. Podczas ProfiAuto Show 2018 można było przede wszystkim poczuć przyspieszenie, z jakim rozwija się branża motoryzacyjna.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2017 Relacja z ProfiAuto Show 2017

Tegoroczną edycję wydarzenia można uznać za rekordową pod względem ilości odwiedzających - w sumie w trakcie dwóch dni targi odwiedziło 40 tys. gości. Kolejny raz podczas ProfiAuto Show przeszkolono tysiące mechaników samochodowych oraz zaprezentowano całkowicie nowe rozwiązania stosowane w branży automotive. Poinformowano także o podjęciu współpracy z producentem jednej z najpopularniejszych aplikacji wśród polskich kierowców. Na żadnych wcześniejszych targach nie działo się tak dużo i tak spektakularnie.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2016 Relacja z ProfiAuto Show 2016

Zakończyło się największe, tegoroczne spotkanie branży automotive na południu Polski. Trzynasta edycja ProfiAuto Show, która odbyła się 4 i 5 czerwca w centrum Katowic, przyciągnęła szerokie grono specjalistów z branży: producentów części i wyposażenia warsztatowego, właścicieli warsztatów, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz mechaników. Tradycyjnie już, pojawiły się na niej także tłumy fanów motoryzacji, zainteresowanych oglądaniem interesujących samochodów, pięknych kobiet i emocjonujących pokazów.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2015 Relacja z ProfiAuto Show 2015

Katowice, 25 maja 2015 – Miłośnicy samochodów wypełnili w weekend tereny nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka w Katowicach. Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – ProfiAuto Show przyciągnęła, ze względu na swój profil, zarówno profesjonalistów, jak i szeroką grupę fanów motoryzacji. W tym roku organizatorzy postawili na nową lokalizację i ekstremalne show towarzyszące.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2014 Relacja z ProfiAuto Show 2014

Ponad 35000 gości, 140 wystawców i dwa dni wypełnione emocjonującymi prezentacjami – edycja 2014 ProfiAuto Show, która odbyła się w katowickim Spodku, zgromadziła tłumy miłośników motoryzacji i profesjonalistów z tej branży.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2013 Relacja z ProfiAuto Show 2013

Skala imprezy i zainteresowanie jakie wzbudziła, ugruntowały pozycję ProfiAuto Show w gronie największych wydarzeń motoryzacyjnych w kraju. Na przestrzeń jaką zajęli wystawcy, zespoły muzyczne...
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2012 Relacja z ProfiAuto Show 2012

Tegoroczne targi ProfiAuto Show to powiększona przestrzeń ekspozycyjna, jeszcze więcej atrakcji wewnątrz oraz na zewnątrz Spodka oraz bogaty program imprez towarzyszących.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2011 Relacja z ProfiAuto Show 2011

Kultowe motocykle, samochody terenowe, stylowe „klasyki” i „wypasione” modele jaguara, lamborghini, mustanga, czy lotusa. Na targach ProfiAuto Show w katowickim Spodku...
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2010 Relacja z ProfiAuto Show 2010

W katowickim „Spodku” odbyła się siódma edycja ProfiAuto Show 2010 – największej tego typu imprezy motoryzacyjnej w Polsce. Halę Spodka odwiedziło ponad 25 tysięcy ludzi...
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2009 Relacja z ProfiAuto Show 2009

Za nami VI edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show 2009. Po raz kolejny udało się pobić rekord frekwencji, imprezę odwiedziło w ciągu dwóch dni imponujące 22 tysiące widzów.
więcej