Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenia archiwalne

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy składać osobiście w naszej firmie lub wysłać na e-mail: marcin.porebski@carexnr1.pl.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami na terenie województwa małopolskiego,
  • zdobywanie informacji o powierzonym terenie, lokalizacji klientów, zmianach na rynku lokalnym,
  • organizowanie szkoleń i wyjazdów promocyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe),
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku handlowca,
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • certyfikaty ukończonych szkoleń będą dodatkowym atutem,
  • wysokie zdolności sprzedażowe,
  • konieczne prawo jazdy kategorii B - praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu,
  • obsługa komputera – pakiet MS Office itd.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • samochód służbowy, telefon służbowy.

Lokalizacja firmy

Mapa dojazdu

Inne ogłoszenia Partnera