Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Przedstawiciel handlowy - województwo pomorskie

Dan-Car Bytów, Przemysłowa 40
Ogłoszenia archiwalne

Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach oraz rozwijać się w branży automotive - dołącz do nas!

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Regionalny Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy: Bytów, Kościerzyna, Miastko, Słupsk.

Podstawowe zadania:
·    reprezentowanie Firmy Dan Car i marki ProfiAuto w wyznaczonym regionie Polski,
·    aktywna sprzedaż części samochodowych do warsztatów samochodowych,
·    utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
·    realizacja planów i celów sprzedażowych,
·    wdrażanie przyjętej strategii handlowej i marketingowej,
·    promocja i dbałość o dobry wizerunek Firmy Dan-Car i marki ProfiAuto.

Oczekujemy:
·    znajomości branży motoryzacyjnej, umiejętności doboru części,
·    doświadczenia i umiejętności handlowych zdobytych w dowolnej branży,
·    zaangażowania i nastawienia na realizację celu,
·    bardzo dobrej organizacji pracy własnej i samodyscypliny,
·    otwartości na nową wiedzę i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji,
·    znajomości środowiska Ms Office (Excel),
·    prawa jazdy kat. "B".

Oferujemy:
·    stabilne zatrudnienie,
·    wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy bez górnych limitów,
·    szkolenie wprowadzające oraz stałe wsparcie przełożonych w realizacji celów sprzedażowych,
·    niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy,
·    realną możliwość awansu wraz z rozwojem firmy.

Oferty wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: agnieszka.dancar@gmail.com

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926z późn. zm.)”.

Lokalizacja firmy