Spodek, "Ogień" i Lamborghini

Impreza z roku na rok zyskuje na popularności i prestiżu. Podczas I edycji, 12 wystawców zaprezentowało się około 2 tys. zwiedzających. W zeszłym roku, wystawców było około 100 a gości 20 tys. W tym roku, organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi 30 tys. osób. W czym tkwi tajemnica sukcesu ProfiAuto Show? -Na nasze targi przyjeżdżają ludzie z najdalszych zakątków kraju. Organizują się w wycieczki i przyjeżdżają do Katowic autokarami. Dzieje się tak m.in. dlatego, że ProfiAuto Show to dwudniowa impreza nafaszerowana atrakcjami. Pierwszy dzień nie kończy się o jakiejś określonej godzinie. Zapewniamy atrakcje nawet w nocy -mówi Członek Zarządu Profi Partners Bartłomiej Walczak, jeden z organizatorów targów. -Oprócz tego ściągamy na targi wyjątkowe unikaty. Tego co pokazujemy, nie można zobaczyć nigdzie indziej w Polsce. Zwiedzający nie przyglądają się biernie wystawom, tylko biorą aktywny udział w pokazach i darmowych szkoleniach, organizowanych przez wybitnych specjalistów. Wiedza, którą otrzymują nie jest spisana w żadnych podręcznikach- dodaje prezes Profi Partners Olgierd Langer.

ProfiAuto Show jest imprezą dla całej rodziny, nie tylko dla zapalonych fanów motoryzacji. Jakie atrakcje czekają na zwiedzających w tym roku? Będą to m.in.:

- ultraszybkie samochody o niesamowitej mocy
- przejazd harleyowców z grupy Blue Knights
- pokaz sportów walki
- Wielki Finał Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych
- pokazy driftu
- mnóstwo konkursów z nagrodami
- koncerty
- wybory miss ProfiAuto&Planeta
- pokaz ratownictwa medycznego

Teren, na którym odbędą się targi zostanie podzielony na specjalne strefy:

Centrum rozrywkowe: Umieszczone zostanie na zewnątrz Spodka. W jego skład wejdą:
-strefa driftu czyli efektownej jazdy w kontrolowanym poślizgu. Najodważniejsi będą mogli usiąść na miejscu pasażera, podczas pokazu mistrza Wojciecha "Ognia" Łubkowskiego.
-strefa dla dzieci, gdzie najmłodsi z pewnością nie będą się nudzić. Organizatorzy przewidzieli dla nich mnóstwo konkursów i zabaw.
-Catering
-scena muzyczna, gdzie odbędzie się wiele koncertów oraz wieczorny pokaz erotyczny
- Mistrzostwa mechaników: Mechanicy zmierzą się w różnych konkurencjach, zarówno tych fizycznych, praktycznych oraz sprawdzających ich poziom wiedzy. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody (np. komputer diagnostyczny).
-Wybory miss ProfiAuto&Planeta. Na stronie internetowej targów (www.moto-targi.pl) można oddawać głosy na kandydatki. Najpiękniejsza uczestniczka otrzyma m.in. bon na zakupy, wartości 2,5 tys. zł.


Centrum wystawiennicze: Znajdzie się w środku Spodka. W tym roku swoje stoiska rozstawi ponad stu wystawców z całej Europy. Będą to głównie producenci części oraz wyposażenia warsztatów samochodowych.

Centrum szkoleniowe: Również znajdzie się w środku hali.
ProfiAuto Show to nie tylko zabawa. Podczas dwudniowych targów, przeprowadzonych zostanie masa szkoleń, pokazów oraz wykładów. Zaproszeni goście to specjaliści z najwyższej półki. Tematy szkoleń i wykładów to m.in.:
- Identyfikacja pojazdów samochodowych - metody przerabiania oznakowań identyfikacyjnych i ich ujawniania. Bezpieczeństwo prawne i fizyczne kupującego pojazd i oceniającego jego stan faktyczny. Tu każdy dowie się jak uniknąć zakupu kradzionego auta.
- Diagnostyka w nowoczesnym warsztacie
- Paski rozrządu - zalecenia montażowe, omówienie problematycznych zastosowań, wykrywanie i usuwanie przyczyn uszkodzeń
-Najnowsze kierunki i tendencje w sposobie obsługi klimatyzacji samochodowej


Więcej informacji znajduje się na stronie www.moto-targi.pl***
ProfiAuto, to sieć niezależnych hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych, dostępna w 200 mniejszych i większych miastach w Polsce. W sieci ProfiAuto można dostać części renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów i zamontować je w profesjonalnym serwisie. Firma jest też organizatorem znanych, ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych: ProfiAuto Show, Międzynarodowe Targi Wiedzy Technicznej i Szkoleń, Pikniki ProfiAuto, czy Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych.


« powrót do listy