MotoEkspert radzi przez telefon

Twoje auto niedomaga? Coś zaczęło w nim złowróżbnie stukać? A może długo już nie robiłeś przeglądu i nie jesteś pewien, czy i co powinieneś sprawdzić w aucie, a nie chcesz płacić jak "za zboże" jadąc do autoryzowanej stacji napraw? Zasięgnij najpierw opinii niezależnego eksperta.
ProfiAuto, ogólnopolska sieć motoryzacyjna, która zrzesza niezależne sklepy, hurtownie i serwisy motoryzacyjne w 200 miastach w całej Polsce postanowiła udostępnić kierowcom (a także firmom i mechanikom) specjalny numer telefonu, pod którym pełni dyżur ekspert sieci.
- Udzielamy wszelkiego rodzaju porad na tematy związane z częściami samochodowymi: gdzie je kupić, jakich producentów wybierać, żeby mieć pewność co do jakości części, czym części i ich producenci różnią się miedzy sobą - wyjaśnia Witold Rogowski, ekspert ProfiAuto. - Oprócz indywidualnych kierowców mogą zwracać się do nas po poradę także firmy zajmujące się transportem, czy posiadające rozbudowane floty samochodowe. Chętnie odpowiemy też na pytania właścicieli warsztatów samochodowych - dodaje ekspert ProfiAuto.
Telefoniczna Motolinia działa przez cały tydzień roboczy w godzinach do 10 do 16. Pytania można także kierować mailowo na adres: info@profiauto.pl


Kontakt do Motoeksperta ProfiAuto:
tel. kom.: (+48) 728 84 94 99
e-mail: info@profiauto.pl

LINK: http://www.profiauto.pl/13,kontakt


ZDJĘCIA motoryzacyjne do pobrania: http://picasaweb.google.com/koboltu/ProfiAuto#

 

KONTAKT:
Witold Rogowski
tel.: +48 606.330.013
tel.: +48 32 604 10 92
mail: rogowski@profiauto.pl


***

ProfiAuto, to sieć niezależnych hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych, dostępna w 200 mniejszych i większych miastach w Polsce. W sieci ProfiAuto można dostać części renomowanych dostawców do wszystkich typów samochodów i zamontować je w profesjonalnym serwisie. Firma jest też organizatorem znanych, ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych: ProfiAuto Show, Międzynarodowe Targi Wiedzy Technicznej i Szkoleń, Pikniki ProfiAuto, czy Drużynowe Mistrzostwa Mechaników Samochodowych.


« powrót do listy