Summer Cars Party 2009 Summer Cars Party 2009

Extomusic Event Agency, Radio Eska Śląsk i ProfiAuto zapraszają do udziału w największym motoryzacyjno - rozrywkowym wydarzeniu roku! Summer Cars Party III - 26.IX.2009 - Lotnisko Sportowe Muchowiec / Katowice
więcej

4x4 Trial Jaworzno runda ProfiAuto 4x4 Trial Jaworzno runda ProfiAuto

Emocje sportowe, doskonała zabawa, międzynarodowa impreza sportowa - w dniach 19 i 20 wrzesień jaworznicki Automobilklub organizuje międzynarodową imprezę sportową w trialu samochodów terenowych. 4x4 Trial Jaworzno 2009 runda ProfiAuto będzie stanowić jedną z eliminacji polsko-czeskiego cyklu zawodów o Puchar Śląska. Głównym sponsorem imprezy jest ProfiAuto.
więcej

Relacja z ExoticCars Track Day III Relacja z ExoticCars Track Day III

Trzecia edycja ExoticCars Track Day za nami. Jazda po specjalnie ułożonych torach była wspaniała, a po "ciężkich" zmaganiach na lotnisku, uczestnicy pojechali na after-party do klubu K2 Centrum w Rykach.
więcej

ExoticCars Track Day III ExoticCars Track Day III

Portal ExoticCars.pl ma zaszczyt kolejny raz zaprosić włascicieli samochodów egzotycznych na spotkanie z cyklu Track Day, organizowanym na lotnisku w Ułężu koło Warszawy. Impreza odbędzie się 22 sierpnia.
więcej

Relacja z IV Maratonu MTB 2009 dookoła jeziora Miedwie Relacja z IV Maratonu MTB 2009 dookoła jeziora Miedwie

W sobotę 1 sierpnia odbył się IV Maraton MTB dookoła Miedwia. Głównym organizatorem tej imprezy było Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów wraz ze Sponsorem Strategicznym - ProfiAuto oraz firmą Aris-Auto ze Stargardu Szczecińskiego.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2009 Relacja z ProfiAuto Show 2009

Za nami VI edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show 2009. Po raz kolejny udało się pobić rekord frekwencji, w tym roku imprezę odwiedziło w ciągu dwóch dni imponujące 22 tysiące widzów. Z pewnością miała na to wpływ zmiana formuły targów, która z imprezy wybitnie branżowej otwarła się również na "zwykłych" miłośników motoryzacji.
więcej

BMW Drift Day BMW Drift Day

Motorsport Promotion, Butch Customs, Rear Wheels Drive Klub oraz ProfiAuto serdecznie zapraszają wszystkich fanów driftingu, aut marki BMW oraz szeroko pojętej motoryzacji jak i tuningu na turniej driftu Domex BMW Drift Day.
więcej

Mustang Mustang "ProfiAuto" dzieciom

ProfiAuto - ogólnopolska sieć sklepów i hurtowni motoryzacyjnych - nie tylko świetnie prosperuje na rynku motoryzacyjnym, ale także wspiera imprezy charytatywne. Ford "ProfiAuto" Mustang, wizytówka ProfiAuto uświetnił w sobotę, 23 maja 2009 roku festyn zorganizowany na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Zabrzu.
więcej

Karty rabatowe ProfiAutoClub Karty rabatowe ProfiAutoClub

Wprowadziliśmy karty rabatowe uprawniające klienta detalicznego do uzyskania upustów przy zakupach dokonywanych w sklepach i hurtowniach ProfiAuto.
więcej

Nowy katalog Moto-Części Nowy katalog Moto-Części

Znasz już katalog Moto-Części? Nowe Moto-Części nie będą miały przed Tobą tajemnic. Jeszcze nie znasz, zainstaluj i poznaj. Przekonaj się jak szybko i efektywnie możesz znaleźć to, czego szukasz.
więcej