Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

Polskie Serwisy na  najwyższym światowym poziomie Polskie Serwisy na najwyższym światowym poziomie

Chcemy Państwu przedstawić nową pracownię regeneracji i naprawy wtryskiwaczy Common Rail i  pomp wysokiego ciśnienia CP1 CP2 i CP3. Pracownia Bosch Service Dariusz Pawlik, znajduje się w Stalowej Woli przy ulicy Mostowej.
więcej

Relacja z ProfiAuto Show 2010 - "Spodek" pełen atrakcji Relacja z ProfiAuto Show 2010 - "Spodek" pełen atrakcji

W ostatni majowy weekend w katowickim "Spodku" odbyła się siódma edycja ProfiAuto Show 2010  -  największej tego typu imprezy motoryzacyjnej w Polsce. Przez dwa dni halę Spodka odwiedziło ponad 25 tysięcy ludzi, którzy podziwiali unikalne samochody, profesjonalnie przygotowane stoiska renomowanych producentów części samochodowych oraz wystrzałowe dziewczyny, których naturalnie nie mogło zabraknąć. Organizatorzy targów - spółka Profi Partners wykorzystali swoje tajne konszachty i mimo fatalnej prognozy pogody, która straszyła ulewnymi deszczami, aura okazała się bardzo łaskawa, a nie trzeba dodawać że jest to kluczowe przy imprezach tego typu.
więcej

ProfiAuto Show 2010 ProfiAuto Show 2010

Na terenie odświeżonego po gruntownym remoncie Spodka oraz terenów zewnętrznych odbędzie się ProfiAuto Show 2010 - siódma już edycja największej imprezy motoryzacyjnej w katowickim Spodku. Spodziewamy się rekordowej liczby zwiedzających w historii. Zobacz dlaczego warto odwiedzić naszą imprezę!
więcej

Relacja z ExoticCars Track Day IV Relacja z ExoticCars Track Day IV

Trzeci już sezon ExoticCars Track Day wystartował 15 maja w nowym miejscu, na niezwykle technicznym i miejscami zdradzieckim Torze Kielce w Miedzianej Górze. Kierowcy w ponad 40 egzotycznych autach dali z siebie wszystko.
więcej

Rozpoczęcie sezonu z F-body Rozpoczęcie sezonu z F-body

Podczas długiego majowego weekendu logo ProfiAuto widoczne było podczas kilku motoryzacyjnych wydarzeń. Jednym z nich było oficjalne rozpoczęcie sezonu "F-body Klub Polska" - klubu zrzeszającego miłośników Chevroleta Camaro i Pontiaca Firebird'a.
więcej

ProfiAuto na podium ProfiAuto na podium

W bardzo trudnych deszczowych warunkach zawodnicy startujący w II rundzie GSMP Korczyna kończyli drugi podjazd wyścigowy. Najszybszym okazał się debiutujący w GSMP Waldemar Kluza prowadzący Mitsubishi Lancera Open 2000 w barwach ProfiAuto, wykręcając najlepszy czas 2 podjazdu przeprowadzonego w strugach deszczu. Tuż przed startem ścisłej czołówki nad Korczyną zabłysnęły pioruny i rozpoczęło się regularne gradobicie, które ustawiło klasyfikację niedzielnych zawodów.
więcej

ExoticCars Track Day IV ExoticCars Track Day IV

Portal ExoticCars.pl wraz z ProfiAuto oraz firmą KT Motors z Kielc zapraszają właścicieli samochodów egzotycznych na kolejną, już czwartą edycję ExoticCars Track Day.
więcej

Operacja Wojkowice 2010 Operacja Wojkowice 2010

Burmistrz miasta Wojkowice, Silesia Park 4x4 oraz ProfiAuto zapraszają na imprezę off-roadową o Puchar Burmistrza Wojkwoic, która odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2010 r. na terenie gminy Wojkowice.
więcej

Relacja z imprezy Testosteron Relacja z imprezy Testosteron

Katowicki Spodek w dniach 5 - 7 lutego został całkowicie opanowany przez żądną wrażeń i emocji publikę, która tłumnie pojawiła się na imprezie Testosteron Męski Maraton.
więcej

IV Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza IV Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

28-go lutego odbędzie się IV Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza - ogólnopolskie zawody samochodowe w formie superoesu, rozgrywanego na ulicach Wieliczki, na które zapraszają Automobilklub Krakowski oraz ProfiAuto.
więcej

Wysoki poziom Testosteronu w Spodku Wysoki poziom Testosteronu w Spodku

W pierwszy weekend lutego 2010 roku katowicki Spodek stanie się miejscem w którym będzie się chciał znaleźć każdy mężczyzna. W dniach 5 - 7 luty odbędzie się tam impreza pod wiele mówiącym tytułem - Testosteron Męski Maraton.
więcej

Summer Cars Party 2009 Summer Cars Party 2009

Extomusic Event Agency, Radio Eska Śląsk i ProfiAuto zapraszają do udziału w największym motoryzacyjno - rozrywkowym wydarzeniu roku! Summer Cars Party III - 26.IX.2009 - Lotnisko Sportowe Muchowiec / Katowice
więcej

4x4 Trial Jaworzno runda ProfiAuto 4x4 Trial Jaworzno runda ProfiAuto

Emocje sportowe, doskonała zabawa, międzynarodowa impreza sportowa - w dniach 19 i 20 wrzesień jaworznicki Automobilklub organizuje międzynarodową imprezę sportową w trialu samochodów terenowych. 4x4 Trial Jaworzno 2009 runda ProfiAuto będzie stanowić jedną z eliminacji polsko-czeskiego cyklu zawodów o Puchar Śląska. Głównym sponsorem imprezy jest ProfiAuto.
więcej

Relacja z ExoticCars Track Day III Relacja z ExoticCars Track Day III

Trzecia edycja ExoticCars Track Day za nami. Jazda po specjalnie ułożonych torach była wspaniała, a po "ciężkich" zmaganiach na lotnisku, uczestnicy pojechali na after-party do klubu K2 Centrum w Rykach.
więcej