Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

ExoticCars Track Day V ExoticCars Track Day V

Portal ExoticCars.pl  oraz ProfiAuto po raz kolejny zapraszają na cykliczne spotkanie z serii ExoticCars Track Day.
więcej

ProfiAuto Show 2011 - Największe targi motoryzacyjne w katowickim Spodku! ProfiAuto Show 2011 - Największe targi motoryzacyjne w katowickim Spodku!

11. i 12. czerwca w katowickim Spodku odbędzie się ósma i zarazem największa edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show 2011. Ponad 100 wystawców z całego świata zaprezentuje najnowsze modele samochodów, rozwiązania technologiczne, fachowe szkolenia, ofertę części samochodowych oraz wyposażenie warsztatowe.  
więcej

Rozpoczęcie sezonu 2011 F-Body Klub Polska Rozpoczęcie sezonu 2011 F-Body Klub Polska

Zgodnie z tradycją, długi majowy weekend to oficjalne rozpoczęcie sezonu F-Body Klub Polska, jedynego i najstarszego w Polsce klubu zrzeszającego posiadaczy i miłośników Chevrolet'a Camaro i Pontiac'a Firebirda. Po zimowym wyścigu zbrojeń polegającym na wymianie lub modyfikacji silników, instalowaniu nitro, strojeniu aut, doborze opon i odgrażaniu się kto kogo objedzie, przyszła pora na weryfikację i bezpośredni pojedynek w miejscu najlepiej się do tego nadającym czyli na"¦ lotnisku.
więcej

Dzień Mycia Samochodów Dzień Mycia Samochodów

Brud bardzo znacząco wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia auta - przekonywali studenci katowickiej ASP i eksperci sieci ProfiAuto.pl przy okazji Międzynarodowego Dnia Mycia Samochodów.
więcej

Ekspertka ProfiAuto w programie "Pytanie na śniadanie" Ekspertka ProfiAuto w programie "Pytanie na śniadanie"

Pół żartem, pół serio - Dorota Paluch z ProfiAuto wraz z dziennikarzem motoryzacyjnym Włodzimierzem Zientarskim - odpowiadali na "Pytanie na śniadanie" w sprawie kobiet za kierownicą i czy w samochodzie powinniśmy znaleźć "wszystko i nic", trochę tak, jak w damskiej torebce :)
więcej

Testosteron Męski Maraton 2011 Testosteron Męski Maraton 2011

W drugi weekend lutego 2011 roku katowicki Spodek stanie się miejscem w którym będzie się chciał znaleźć każdy kto lubi podwyższony poziom adrenaliny. W dniach 12 - 13 luty odbędzie się kolejna edycja imprezy Testosteron Męski Maraton.
więcej

III Runda Drift Open 2010 III Runda Drift Open 2010

W dniach 11-12 września 2010 zapraszamy serdecznie na III Rundę DRIFT OPEN która odbędzie się na legendarnym już torze w Wyrazowie koło Częstochowy. To na tym torze zdobywał swoje pierwsze szlify jeden z najlepszych kierowców świata Robert Kubica i to tutaj odbywały się niepowtarzalne imprezy driftingowe i właśnie tutaj swój początek miała seria DRIFT OPEN podczas której zaczęły się większe bądź mniejsze kariery sportowe wielu drifterów.
więcej

Summer Cars Party Summer Cars Party

ProfiAuto oraz ExtoMusic zapraszają wszystkich na plenerową imprezę samochodową Summer Cars Party, która odbędzie się już 4-go września na katowickim lotnisku Muchowiec.
więcej

ProfiAuto Drift Open 2010 ProfiAuto Drift Open 2010

Serdecznie zapraszamy na II Rundę PROFIAUTO DRIFT OPEN która odbędzie się w dniach 10-11.07.2010 roku na Torze Coloseum Motosport przy ulicy Bielańskiej 65 w Toruniu.
więcej