Wakacyjny niezbędnik? Zadbaj o stan techniczny samochodu!

Niezależnie, czy wybierasz się na dłuższy wakacyjny wyjazd czy na krótką letnią wycieczkę, powinieneś zadbać o stan techniczny swojego samochodu. To podstawa bezpiecznej i bezproblemowej podróży! Teraz w wybranych ProfiAuto Serwisach profesjonalną kontrolę wykonają za Ciebie fachowcy, za symboliczną złotówkę.

Większość z nas pojedzie w te wakacje samochodem na długo wyczekiwany urlop. Ważne jest, aby zarówno podróż na miejsce, pobyt, jak i powrót do domu były bezpieczne. Zanim wyruszymy w trasę warto sprawdzić, czy nasz samochód jest do niej odpowiednio przygotowany.

– W tym roku po raz pierwszy jako sieć ProfiAuto nie przeprowadzamy naszego sztandarowego cyklu wydarzeń ProfiAuto PitStop, podczas którego bezpłatnie sprawdzaliśmy stan techniczny pojazdów. Z uwagi na epidemię koronawirusa został on przeniesiony na 2021 rok. Z myślą o bezpieczeństwie kierowców przygotowaliśmy alternatywę - promocję „Kontrola auta za 1 zł”. Dzięki przeniesieniu większości procesu naprawy, zmotoryzowani mogą zweryfikować stan techniczny swoich pojazdów, ograniczając kontakt z serwisem do minimum – mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto.

Kontrola_2.jpg

Co warto sprawdzić przed wakacyjną podróżą?

 • stan oświetlenia
 • stan ogumienia
 • wycieraczki
 • akumulator
 • płyn chłodniczy i hamulcowy
 • zawieszenie
 • układ kierowniczy

Umów się na kontrolę auta za złotówkę w 4 prostych krokach:

 1. Zainstaluj aplikację ProfiAuto (dostępna w Google Play oraz App Store).
 2. Utwórz zgłoszenie, wybierając wariant ProfiAuto Pay.
 3. Wybierz usługę: „Przegląd”, a w opisie wpisz „Kontrola”.
 4. Potwierdź i wyślij zgłoszenie.

Partnerzy akcji: ATE, MANN-FILTER, MONROE oraz VARTA.

Dowiedz się więcej o promocji!

Zobacz serwisy, w których skorzystasz z usługi ProfiAuto PAY


« powrót do listy