Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Bezpłatny dobór części poprzez numer VIN

Wszystkie warsztaty samochodowe, współpracujące z naszymi Partnerami, zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki autoczęści po numerze VIN. Wystarczy użyć katalogu części ProfiAuto. Pobierz instrukcję »

ULOTKA vin.jpg

Zachęcamy wszystkie warsztaty, hurtownie i sklepy motoryzacyjne, współpracujące z naszymi Partnerami, do korzystania z wyszukiwarki części samochodowych po numerze VIN. Do wyszukiwania części wystarczy dedykowany katalog ProfiAuto. By wyszukać część po VIN, należy wybrać na stronie głównej katalogu tę opcję, a następnie wpisać VIN pojazdu w oknie wyszukiwarki. Po dopasowaniu VINu do pojazdu, wystarczy kliknąć w ikonę „Grupy” i wyszukać na drzewku poszukiwaną grupę elementów. Następnie, należy wybrać odpowiedni zespół pojazdu i na interaktywnym rysunku wskazać poszukiwaną część. Po jej zaznaczeniu, wyświetlona zostanie informacja o elemencie oraz link do katalogu.

Wyszukiwanie części po VIN to najpewniejsza metoda doboru elementów zamiennych, pozwalająca zaoszczędzić czas oraz zminimalizować ryzyko błędnego dopasowania. Dzięki wykupionej przez Moto-Profil licencji, każdy warsztat, hurtownia czy sklep motoryzacyjny, posiadający katalog ProfiAuto może korzystać z wyszukiwarki całkowicie za darmo.

Możesz także skorzystać z aplikacji ProfiAuto dla kierowców i serwisów sieci partnerskiej ProfiAuto Serwis. 


« powrót do listy