Twój blog motoryzacyjny

Bentley Flying Spur Mulliner jeszcze bardziej luksusowy

Bentleyowi Flying Spur trudno cokolwiek zarzucić w kwestii luksusu i wygody, ale zawsze może być bardziej ekskluzywnie i bogato. Mulliner coś na ten temat wie.

Oddział brytyjskiej marki Mulliner przygotował specjalną linię wyposażenia dla czterodrzwiowego Bentleya Flying Spur. W takiej wersji luksusowy sedan zadebiutował podczas imprezy Monterey Car Week w Kalifornii.


Bentley Flying Spur Mulliner – poznamy go przede wszystkim po ogromnym grillu z diamentowym wzorem

Bentley Flying Spur Mulliner z przodu

I dolnej chromowanej osłonie połączonej z wlotami powietrza. Auto ma też lusterka boczne wykończone w kolorze satynowym oraz specjalne oznaczenia „Mulliner” tuż za błotnikami.

Samochód Bentley Flying Spur Mulliner

Na uwagę zasługują 22-calowe koła z samopoziomującymi dekielkami, które utrzymują logo Bentleya w pozycji pionowej podczas obrotu kół. Z kolei na masce umieszczono podświetlaną figurkę Flying B, którą można w razie potrzeby schować za naciśnięciem jednego guzika.

Bentley Flying Spur Mulliner – 8 różnych trójkolorowych kombinacji we wnętrzu

wnętrze Bentley Flying Spur Mulliner

To największa nowość działu personalizacji Mulliner, który gruntownie zmienił kokpit auta. Zagościła w nim pikowana skóra na siedzeniach z unikalnym haftem i przeszyciami w liczbie 712. Jej stworzenie pochłonęło podobno 18 miesięcy pracy.

 Bentley Flying Spur Mulliner- jaka cena

Dodatkowo skórą pokryto panele drzwi oraz elektrycznie składane stoliki dla pasażerów z tyłu. Ekskluzywność wnętrza podkreślają drewniane i aluminiowe wstawki oraz srebrny analogowy zegar marki Breitling umieszczony centralnie na desce rozdzielczej.

 Bentley Flying Spur Mulliner

Pakiet wyposażenia Mulliner będzie oferowany z dowolnie wybranym układem napędowym modelu Flying Spur

 Bentley Flying Spur Mulliner - sprawdź cene

A ten jest dostępny w trzech wersjach: jako hybryda plug-in z V6 oraz w wariantach z silnikami V8 i W12. Ceny pierwszej zelektryfikowanej wersji Flying Spur nie ujawniono. Flying Spur z V8 bez specyfikacji Mulliner kosztuje co najmniej 220 100 funtów, a z W12 – 230 400 funtów.

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze