Twój blog motoryzacyjny

Mansory BSTN GT XI, czyli kosiarka po tuningu

Mansory znany jest z modyfikacji najdroższych aut na świecie. W jego portfolio znajdziemy projekty Rolls Royce’a Cullinan, Lamborghini Urus, Mercedesa G63 6×6, czy najszybszego kombi z Ingolstadt –Audi RS6. Teraz specjaliści od ekstrawaganckiego tuningu na warsztat wzięli kosiarkę.

Mansory BSTN GT XI – tak brzmi pełna nazwa projektu

Mansory BSTN GT XI to stuningowana kosiarka do trawy

Kosiarka powstała w kooperacji z producentem odzieży sportowej BSTN, a za inspirację posłużyły kultowe buty Air Jordan XI. Znak „Jumpman” zagościł na koszu na trawę oraz został wszyty w oparcie fotela. Alians Mansory z firmą obuwniczą może niektórych dziwić, tuner z Brand jednak od zawsze lubił zaskakiwać. Poza poprawą luksusowych aut, swoją nazwą firmuje też ekskluzywne meble, okulary przeciwsłoneczne, czy bransoletki.

Zaskoczenia nie ma w kwestii zastosowanych materiałów

Mansory BSTN GT XI ma karbonowe nadwozie

Mansory kocha włókno węglowe, więc nie mogło go zabraknąć przy modyfikacji kosiarki. Z tego materiału wykonano odręcznie panele nadwozia i detale wyścigowego kubła. Metalowa jest osłona na masce i grill. Projekt uzupełniają tylne skrzydło i opony z białymi paskami oraz logo BSTN.

Mansory BSTN GT XI jest oryginalna kosiarka do trawy

Do tej pory to Honda miała monopol na oryginalne kosiarki. Mean Mower Hondy uchodzi za prawdziwego demona prędkości. Nie wiadomo, czy kosiarka Mansory jest równie szybka, bo Mansory nie ujawniło jego specyfikacji. Z pewnością jednak na taką wygląda.

Mansory BSTN GT XI powstał w jednym egzemplarzu dla prywatnego klienta

Nie można jej kupić na oficjalnej stronie firmy. Być może się to zmieni, jeśli pojawi się więcej zainteresowanych posiadaniem takiej nietypowej kosiarki.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze