Twój blog motoryzacyjny

Toyota C-HR GR Sport – zadziorny wygląd, pod maską bez zmian

W 2021 roku do europejskich salonów trafi Toyota C-HR GR Sport. Producent przeprowadził kilka zmian w jej wyglądzie, nie ingerując w układ napędowy.

Sportową linię Toyoty można sklasyfikować według trzech poziomów wyposażenia. Pierwszym jest odmiana GR Sport, wyżej stoi wersja oznaczona skrótem GR, a na samym szczycie jest GRMN. Debiutująca od przyszłego roku w Europie Toyota C-HR GR Sport otrzymała w istocie pakiet stylistyczny, dzięki któremu po prostu lepiej się prezentuje.

Co się zmieniło?

C-HR GR Sport

Modyfikacja objęła przede wszystkim przedni pas z grillem w kolorze chromu i agresywniej ukształtowanym splitterem. Emblemat marki pojawił się na czarnym tle, a listwy ochronne drzwi wykończono w Piano Black.

Toyota C-HR GR Sport

Crossover będzie dostępny w 7 kombinacjach kolorystycznych do wyboru oraz w wersji z szarym lakierem Dynamic Grey i czarnym dachem. Zewnętrzne zmiany podkreślą nowe 19-calowe felgi, specjalnie zaprojektowane dla tego modelu.

Kabinę również poddano delikatnej kosmetyce

Toyota C-HR GR Sport

Fotele pokryto skórzaną tapicerką z alcantarą, którą przeszyto czerwoną i szarą nicią. Charakterystyczne przeszycia znalazły się też przy lewarku zmiany biegów i kierownicy. Jeśli chodzi o wyposażenie, nabywca już w standardzie może liczyć na system audio JBL, elektrycznie sterowane i podgrzewane fotele, przyciemniane tylne szyby i przednie światła LED.

Moc silnika pozostała bez zmian

Toyota C-HR GR Sport

W topowej wersji Toyota C-HR wykorzystuje układ hybrydowy Dynamic Force z silnikiem 2.0 o mocy 184 KM. W słabszym wariancie jest to hybryda 1.8 o mocy 122 KM. Japończycy przyznali się jedynie do usztywnienia zawieszenia i dostrojenia układu kierowniczego.

Sprzedaż Toyoty C-HR w pakiecie Gazoo Racing rozpocznie się na początku 2021 roku.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze