Twój blog motoryzacyjny

Hyundai i20 w sportowej i atrakcyjnej oprawie N Line

Jego wygląd może trochę wprowadzać w błąd. Hyundai i20 N Line w sportowej stylizacji idealnie podszywa się pod hot hatcha. Na tego jednak trzeba będzie jeszcze poczekać.

Hyundai i20 N Line jest na razie przedsmakiem sportowych emocji, które znajdziemy wraz z wersją N

Hyundai i20 N Line

Muszę przyznać, że prezentuje się znakomicie. Ma agresywnie ukształtowany przedni zderzak z szerokimi wlotami powietrza i atrapę chłodnicy z charakterystycznym wzorem flagi w szachownicę.

i20 N line

W tyle również zadebiutował nowy zderzak z podwójnym zestawem końcówek układu wydechowego oraz trójkątnym światłem przeciwmgielnym wbudowanym w pas imitujący dyfuzor. Całość dopełniają 17-calowe aluminiowe felgi z dwukolorowym wykończeniem.

Zmiany mają swoją kontynuację we wnętrzu

i20 N Line

Kierowca z pasażerem z przodu usiądą na sportowych fotelach. W kokpicie znalazła się również nowa trójramienna kierownica z logo N, obszyty skórą lewarek skrzyni biegów i aluminiowe pedały. Nie zabrakło kontrastujących czerwonych przeszyć na siedzeniach i kierownicy.

Podobnie jak inne modele Hyundaia model i20 N Line otrzyma najnowszą wersję technologii Bluelink, która obejmuje szereg usług Connected Car (wśród nich m.in. możliwość zdalnego obsługiwania auta za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji).

Pod maską bez zaskoczenia

Hyundai i20 N Line

Bazową jednostką jest motor 1.2 MPI o mocy 84 KM. Alternatywą dla niego pozostaje 1-litrowy turbodoładowany silnik T-GDI o mocy 100 lub 120 KM. Może być wyposażony w 48-woltową instalację elektryczną (mild hybrid), która pozytywnie wpływa na oszczędność zużycia paliwa i emisję CO2.

Hyundai i20 N Line trafi do europejskich salonów na wiosnę 2021 roku. Wkrótce potem gamę powinien uzupełnić topowy wariant N, który będzie miał ok. 200 KM.

 

Zdjęcia: motor1.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze